Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nahý muž skočil z Karlova mostu: Pokoušel se uplavat, pak o útěk ze sanitky

Zdroj: Policie ČR
Šílené
Na tohle pražské záchranné složky jen tak nezapomenou. V noci na sobotu řešily snad nejkurióznější případ roku. Nahý muž skočil z Karlova mostu do Vltavy a snažil se uplavat. Naháněli ho policisté, hasiči i záchranáři. Vylovit se ho podařilo až po dvaceti minutách a zatím není jasné, co ho k takovému jednání vedlo.

Náročnou noc za sebou mají pražské záchranné složky. Skoro půl hodiny se snažily z Vltavy vytáhnout zřejmě turistu, jenž na sobě neměl jediný kousek oblečení. „Zcela nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům,“ informovala Policie ČR na Twitteru.

Vzpouzejícího se cizince nakonec zvládli z řeky vylovit hasiči. „Hasiči z holešovické stanice ho vylovili u Karlova mostu a předali ho policistům a záchranářům,“ uvedli na Twitteru.

Jenomže muž se nechtěl nechat ani ošetřit. Přestože už byl v sanitce, opět se pokusil o útěk. „Policisté nyní zjišťují, o koho se jedná a co ho vedlo k tomuto jednání,“ dodali strážci zákona.

Související články

Další články