Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nahý muž se v cizím domě snažil o erekci, jeho snahu ukončili strážníci

NAHÁČ
Existují muži, na které když to přijde, tak musejí... Tedy do doby, než jejich touhy po sebeuspokojení na veřejném prostranství začne řešit policie. Takový případ řešili strážníci Městské policie v Přerově, když v pondělí přijala stálá služba na tísňové lince 156 žádost o zákrok proti neznámému nahému muži, jenž se pokoušel sebeuspokojovat. Ve sdělení stálo, že tak činí v panelovém domě pod schody u sklepních kójí...

Strážníky po příjezdu kontaktoval oznamovatel volající na linku 156. Následně je vpustil do domu, kde hlídka skutečně nalezla pod schody ležícího zcela nahého muže. Ten se snažil o dosažení erekce.

Poté, co jej vyzvali strážníci, aby jednání ukončil, oblékl se a prokázal svou totožnost. Pro strážníky nešlo o neznámou osobu, ale o muže, který když je pod vlivem, má k podobným excesům sklony. Vzhledem k tomu, že se vždy ukrývá a oddává se svému snažení mimo dohled veřejnosti, byl po konzultaci s Policií ČR z místa vykázán a nasměrován domů.

Ovšem o hodinu později přijala stálá služba oznámení vyděšené ženy, že na předzahrádku jejich domku přišel neznámý muž a usnul na schodech. Strážníci podle portálu tydenikpolicie.cz museli znovu zasahovat, tentokrát ale muže jen probudili a vše se obešlo bez incidentů.

Mohlo by vás zajímat

Další články