Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nahý muž se v cizím domě snažil o erekci, jeho snahu ukončili strážníci

Zdroj: Profimedia.cz
NAHÁČ
Existují muži, na které když to přijde, tak musejí... Tedy do doby, než jejich touhy po sebeuspokojení na veřejném prostranství začne řešit policie. Takový případ řešili strážníci Městské policie v Přerově, když v pondělí přijala stálá služba na tísňové lince 156 žádost o zákrok proti neznámému nahému muži, jenž se pokoušel sebeuspokojovat. Ve sdělení stálo, že tak činí v panelovém domě pod schody u sklepních kójí...

Strážníky po příjezdu kontaktoval oznamovatel volající na linku 156. Následně je vpustil do domu, kde hlídka skutečně nalezla pod schody ležícího zcela nahého muže. Ten se snažil o dosažení erekce.

Poté, co jej vyzvali strážníci, aby jednání ukončil, oblékl se a prokázal svou totožnost. Pro strážníky nešlo o neznámou osobu, ale o muže, který když je pod vlivem, má k podobným excesům sklony. Vzhledem k tomu, že se vždy ukrývá a oddává se svému snažení mimo dohled veřejnosti, byl po konzultaci s Policií ČR z místa vykázán a nasměrován domů.

Ovšem o hodinu později přijala stálá služba oznámení vyděšené ženy, že na předzahrádku jejich domku přišel neznámý muž a usnul na schodech. Strážníci podle portálu tydenikpolicie.cz museli znovu zasahovat, tentokrát ale muže jen probudili a vše se obešlo bez incidentů.

Související články

Další články