Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Náhradní muž o špindíře Pavle (29) z Výměny: Ani jednou se neumyla, zuby má shnilé!

+ Dalších 31 fotografií
Výměna
Ani jednou nebyla v koupelně! Čistotu nezná pouze její byt, ale i tělo nové špindíry z Výměny manželek Pavly (29). Jak jsme včera viděli, ve skříni s oblečením měla zahrabanou použitou plenku, a to byl jen vrchol ledovce. Máma dvou dětí z Ostravy si totiž netyká ani s osobní hygienou!

A novou kralující špindírou Výměny manželek se stává: Pavla (29)! V putyce třetí cenové mají oproti jejímu bytu naklizeno, teď navíc vyšlo najevo, že si tahle protivná blondýna nezadá ani s osobní hygienou!

Náhradní manžel ji odhadl hned zkraje dost dobře. „Působila na mě ze začátku celkem dobře, akorát mi připadalo, že je to paní ze sociálně slabší rodiny. Sice vypadala načančaná, ale přitom vypadala ne zrovna dobře načančaná,“ řekl Jaroslav televizi Nova.

„A taky jsem si uvědomil, že jsem ji za těch deset dní neviděl v koupelně. Nevím, jestli to bylo tím, že byla celé dny v bazénu a stačilo jí to. Byla to taková slušně oblečená, ale ne zrovna čistotná paní,“ svěřil. „A co se týče jejího chování a mentality, připadala mi taková ne zrovna nejchytřejší,“ uzavřel Petřin manžel, který je rád, že se mu už vrátila domů.

Je zvláštní, že se Pavla téměř neustále chvástala, že doma zvládá úklid na jedničku. Jenže skutečnost pak byla taková, že v záchodové míste plavalo cosi odporného, všude byly chuchvalce prachu a ve skříni s oblečením se válela pokálená dětská plenka.

Mohlo by vás zajímat

Další články