Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nahradil Srstku a Kubišovou, přesto končí: Pro záchranu jsme udělali vše, říká moderátor Chcete mě?

Zdroj: reprofoto ČT
+ Další 4 fotografie
Dva roky se moderátor, herec a hudebník Petr Rajchert (52) snažil udržet pořad Chcete mě? o zvířatech na televizních obrazovkách, ani veškeré snahy o inovaci letitého formátu ale nevedly k úspěchu a vysílání skončilo. Co říká na to, že už na České televizi nebude kde nabízet opuštěná zvířata?

Petr Rajchert konce lituje

„Konec pořadu Chcete mě? mě mrzí, je to ale rozhodnutí České televize a je zbytečné o tom spekulovat,“ reagoval Petr Rajchert pro eXtra.cz na oznámení zániku pořadu, který byl dlouhá léta jistotou televizního programu.

Kdyby si jen sem tam odskočil před kameru odvyprávět naučený text, asi je onoho mrzení o mnoho méně. Rajchert ale s kolegy do projektu citově i pracovně investoval.

Chcete mě? prošlo proměnou

„Ve chvíli, kdy moderování zbylo už jen na mě, protože odešla už i Marta Kubišová, jsme formát pořadu trochu překopali. Pro jeho úspěch jsme udělali, co jsme mohli, nemáme si co vyčítat. S novým týmem jsme se na nové podobě skutečně hodně nadřeli. Za práci, kterou jsme odvedli, se nestydím,“ říká umělec a moderátor, jehož inovace měly pozitivní odezvu.

„Soudě podle ohlasů diváků se to líbilo. Pozitivní reakce jsme měli dokonce i od kolegů z televize, což je velice příjemné. O to víc mě konec mrzí, ale nedá se nic dělat,“ dodal Rajchert.

Kritika od diváků

Televizní diváci ale stejně smířeně nehovoří a někteří Českou televizi otevřeně kritizují.

„Vážená ČT, fungujete za naše peníze, tak nám laskavě ten program vraťte. Další blbiny vysílat nemusíte, bez těch se obejdeme. Vyzývám další lidi, abychom psali řediteli panu Dvořákovi. Snad to pomůže,“ postěžovala si například rozhořčená Inge.

Související články

Další články