Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Náhrada za Veroniku Arichtevu: Denisu v seriálu Slunečná obsadí Eva Josefíková

Náhrada za Veroniku Arichtevu: Denisu v seriálu Slunečná obsadí Eva Josefíková
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Slunečná
O odchodu ze seriálu Slunečná se Veronika Arichteva redakci eXtra rozpovídala teprve nedávno. Představovala v něm Denisu Kánskou. Kvůli těhotenství však v natáčení nemohla dál pokračovat, a tak ukončila spolupráci. Její postava však z televizních obrazovek nezmizí. Místo totiž zaujme herečka Eva Josefíková.

Nabídkou role v seriálu Slunečná byla Eva Josefíková zpočátku velmi překvapená. „Natáčení je fajn a těšila jsem se, protože polovina štábu Slunečné je z Modrého kódu. Je to, jako bych se vracela domů,“ svěřila s Josefíková pro Super.cz. Tvůrci údajně prozradili, že se nová Denisa Kánská může těšit na novou lásku a těhotenství.

Výměna hereček proběhne ve chvíli kdy si Denisa užívá s Marošem Kramárem (61). V jeho posteli se pak místo Veroniky ráno probudí Eva. „Zalehne taková oplácaná Denisa a vyleze totálně hubená a nádherná Denisa. Bude to hezký a přijde mi to zábavný,“ objasnila Veronika Arichteva celou záměnu pro TV Magazín Blesk. Výměnu tak diváci mohou sledovat 3. září ve 39. díle.

Právě kvůli skutečnému těhotenství však ze seriálu odešla Veronika Arichteva, která původně Denisu hrála. "Bála jsem se totiž koronaviru. Nechtěla jsem sebe ani miminko vystavovat zdravotním rizikům," objasnila Arichteva nedávno pro eXtra.cz. Ta sama potvrdila, že ji nejspíš v seriálu prozatím nahradí. Dodala ale, že by se možná do Slunečné chtěla vrátit hned po porodu. "Zatím nic neplánuji," ukončila herečka.

Herečka a dabérka Eva Josefíková si kromě seriálu Modrý kód zahrála ve filmech a pohádkách. Diváci si ji pamatují ze snímků Probudím se včera, Vejška, Fair Play nebo z pohádky Princezna a půl království z roku 2019.

Související články

Další články