Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Náhrada za Shopaholic Nicol a Peroutku: Snídaně s Novou přivítá tyto charismatické herce

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Snídaně s Novou

Poté, co Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol (31) a Milan Peroutka (31) oznámili odchod ze Snídaně s Novou, musela televize hledat náhradní moderátory. Budou jimi herci Ondřej Havel (26) a Johan Mádr (27), kteří se na obrazovkách budou pravidelně objevovat od pondělí 6. září.

Pravidelný pořad Snídaně s Novou přivítá dvě nové tváře. V srpnu totiž skončila v této show oblíbená moderátorská dvojice Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol a Milan Peroutka, kteří společně pořad uváděli od jara 2019.

Důvod jejich odchodu není známý, ale podle jejich slov neodcházeli po žádných sporech ani v zášti. „Bohužel nám ale nebylo umožněno moderovat poslední týden a rozloučit se s diváky. Nedá se nic dělat,” uvedl před časem Peroutka.

Nová charismatická dvojka

Novou dvojicí ve Snídani s Novou se stanou herci Ondřej Havel a Johan Mádr. Havel od roku 2013 moderuje pořad Planeta YÓ, hraje v nekonečném seriálu Ulice a také zpívá v hudební kapele New Element. Mádr hrál zase v seriálu Vyprávěj nebo Neviditelní nebo moderoval Hitrádio City 93,7. Společně moderovali na televizní stanici Óčko pořad Mixxxer, ale nyní se přesouvají na Novu.

Související články

Další články