Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Náhrada za Písařovicovou: Žhavé moderátorky Bartošová a Peroutková bojují o přízeň diváka

Náhrada za Písařovicovou: Žhavé moderátorky Bartošová a Peroutková bojují o přízeň diváka
Zdroj: profimedia.cz / archiv
+ Dalších 7 fotografií
náhrada
Těsně před Vánoci všechny zaskočilo, když hvězdná moderátorka České televize Daniela Písařovicová (42) po šestnácti letech svého působení oznámila konec. Naposledy moderovala Události 17. prosince a na konci se dojetím rozplakala. Náhradou za sympatickou a schopnou Danielu mají být půvabné moderátorky Linda Bartošová (27) a Jana Peroutková (31). Obstojí Bartošová a Peroutková v očích diváků?

Zpravodajství České televize těsně před Vánoci přišlo o jednu z nejstabilnějších a nejvýraznějších tváří Danielu Písařovicovou Po dlouhých šestnácti letech se moderátorka rozhodla, že své působení v televizi ukončí.

Ve čtvrtek 17. prosince moderovala své poslední Události a dojatě se loučila s kolegy a televizními diváky. "Nebylo to snadné rozhodování, ale cítím, že pro mě teď nastal čas na změnu," okomentovala svůj odchod po dlouhých letech.

Daniela Písařovicová v České televizi nejdříve moderovala ekonomicky zaměřené pořady a následně v roce 2013 začala moderovat hlavní zpravodajství Události. V roce 2010 získala Písařovicová cenu Týtý v kategorii Objev roku.

Půvabné duo Bartošová a Peroutková jako náhrada

Sedmadvacetiletá Linda Bartošová se sice zúčastnila České Miss a byla zástupkyní na Miss World, ale dráhy modelky se nakonec rozhodla vzdát.

"Do České televize jsem se dostala hned na začátku svého studia žurnalistiky na FSV UK, ve druháku. Začínala jsem ve dvaceti v redaktorsko-náborovém oddělení, odkud se rekrutují junioři bez předchozích mediálních zkušeností, často studenti žurnalistiky," řekla Linda Bartošová před časem pro Forbes.

Bartošová se v roce 2014 stala členkou zahraniční redakce České televize a od září 2020 začala moderovat Události, komentáře na ČT24. V prosinci Česká televize potvrdila, že posilou Událostí bude také Jana Peroutková

Peroutková v České televizi začínala v roce 2012 jako asistentka editora Událostí, pak se přesunula do zpravodajské směny. Následně působila také ve Studiu 6, moderovala Události v regionech, blok 90', vysílala ze Studia ČT24.

Partnerem půvabné moderátorky je fotbalista Jakub Podaný, se kterým má dvě děti. Bude to nakonec obstojná náhrada za Danielu Písařovicovou?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy