Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Anatomie života: Nova vsadí na slavnou zrzku, její sestru a na snachu Viktora Preisse

Anatomie života: Nova vsadí na slavnou zrzku, její sestru a na snachu Viktora Preisse
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Anatomie života - tak se jmenuje náhrada za oblíbený seriál TV Nova. Jak redakce eXtra.cz již informovala, Nova nezařízla Ordinaci v růžové zahradě jen tak, aniž by měla nové želízko v ohni. Tím má být česká verze slovenského seriálového hitu Sestričky, v němž se mezi zdravotnicemi objevují i prostitutka s feťačkou. Kdo si v české mutaci zahraje?

Aňa Geislerová na Nově

„Seriál Sestričky má na Slovensku za sebou už tři řady. Má to tam obrovský úspěch. Proto Nova ukončuje skomírající Ordinaci v růžové zahradě a už nyní natáčí první díly licencovaného slovenského seriálového zázraku. Jednu z hlavních rolí má Aňa Geislerová, hraje tam ale i její sestra Ester Spolu budou velmi silná dvojka,“ dozvěděli jsme se z velmi důvěryhodného zdroje blízkého štábu TV Nova

Hlavní hrdinky slovenského seriálu, v němž hrají prim osudy zdravotních sester i jejich pacientů, jsou ale čtyři.

Těžce zkoušená Martina Preissová

„Další postavu si zahraje Martina Preissová,“ tvrdí informátor. Manželka Martina Preisse, syna Jany a Viktora Preissových, si v posledních letech užila svoje. Manžel měl velké problémy, byl i na léčení, naštěstí se ale zdá, že se dal do pořádku, a sympatická Martina (diváci si ji mohou pamatovat už kdysi ze seriálu Redakce nebo nyní ze Slunečné) tak zase může naplno myslet na svou kariéru.

Uspěje Anatomie života proti stejnému seriálu na Primě?

Čtvrté jméno v novém seriálu Anatomie života zatím neznáme, dá se ale čekat, že už brzy taky unikne. Z mužů se zatím redakci Super.cz podařilo zjistit jméno Karla Heřmánka mladšího

Otázkou zůstává, jestli náhradu Novy za Ordinaci divačky přijmou, nebo jim bude připadat až příliš podobná primáckému seriálu Sestřičky, v němž jde v podstatě o to samé.

Na odpověď na tuto otázku si budeme muset počkat do příštího roku.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy