Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nahotiny na balkoně! Vyvěšené plakáty řešila policie, český senior tím pobouřil veřejnost

Nahotiny na balkoně! Vyvěšené plakáty řešila policie, český senior tím pobouřil veřejnost
Zdroj: MP Praha
Praha
Víkend přinesl pražským městským policistům trochu úsměvný a netradiční případ. Lidé si stěžovali na výzdobu jednoho z balkonů na sídlišti ve Stodůlkách, kam si senior (76) vylepil plakáty nahých žen. Muž bydlí v prvním patře, takže je jeho neslušná výzdoba dobře vidět...

Kromě nahých žen se na plakátech objevovali i muži nebo pes. Šestasedmdesátiletý muž si jimi vyzdobil balkon v prvním patře na sídlišti ve Stodůlkách a kolemjdoucí byli jeho nápadem natolik pohoršeni, že zavolali policii. Přivolaným strážníkům muž řekl, že si na balkon může vylepovat, co chce.

Předáno správnímu orgánu

"Když ho hlídka upozornila, že balkon je dobře viditelný zvenku a vzbuzuje v lidech veřejné pohoršení, odvětil, že dokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se to nesmí, nesundá je," uvedla mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Kvůli podezření ze spáchání přestupku veřejného pohoršení byl případ strážníky předán správnímu orgánu. O tom, zda se stal, rozhodnou městští úředníci a senior může dostat pokutu až 10 tisíc korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy