Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nahotinky z Dubaje: Takhle si užívaly před zatčením dívky, které mají divokou minulost

Nahotinky z Dubaje: Takhle si užívaly před zatčením dívky, které mají divokou minulost
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Skandál v Dubaji
Video s patnácti nahými dívkami pózujícími na balkoně luxusního mrakodrapu Marina v Dubaji vzbudilo poprask. Mělo se sice jednat o přípravu kampaně, ale video naštvalo nejen tamní úřady, ale také policii. Co jsou vlastně dívky zač a jak si užívaly dovolenou v Dubaji předtím, než vyšlo již zmiňované video na povrch?

Spojenými arabskými emiráty nedávno prolétlo video, na němž stojí skupinka nahých dívek pózujících na balkoně jedné z výškových budov v luxusní čtvrti Marina v Dubaji Když se záběry dostaly na veřejnost, téměř okamžitě vzbudily poprask, protože se podle tamní policie jedná o naprosto nepřijatelné chování.

Všichni zúčastnění navíc mohou strávit až šest měsíců za mřížemi nebo dostat vysokou pokutu přes třicet tisíc korun. Vytvoření a sdílení záběrů, na kterých jsou obnažené modelky, pak může být potrestáno vězením a daleko větší pokutou. Důvod natáčení byl sice uveden ten, že se jednalo o přípravu kampaně, ale po internetu kolují i jiné spekulace. Třeba ta, že byly ženy zapojeny do natáčení izraelské verze pro zatím neidentifikované americké pornografické stránky.

Modelky pocházejí ze států bývalého Sovětského svazu

Deník Daily Mail upozornil, že všechny modelky byly ve věku kolem dvaceti let a pocházely převážně z Ukrajiny, Ruska, Moldavska nebo Běloruska. Ačkoliv bylo na této dovolené asi čtyřicet žen, na balkoně jich bylo patnáct a právě ty jsou médii označovány jako "malá rodina".

Party v Dubaji

Předtím, než vzniklo šokující video, které natočili sledující z balkonu v jiném mrakodrapu, si dívky užívaly prosluněnou dovolenou v Dubaji. Nechyběly divoké večírky, hrátky na pláži a u bazénu, jízda na velbloudech, ani večeře v luxusních podnicích. Při radovánkách nezapomněly ani na své fanoušky. Polonahými snímky se hojně chlubily na sociálních sítích. Což se dívkám vymstilo. Díky fotkám nebylo pro policii nakonec tak obtížné většinu z nich identifikovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy