Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nahotinky z Dubaje se neodhalily poprvé: Takhle řádily v Karpatech

Nahotinky z Dubaje se neodhalily poprvé: Takhle řádily v Karpatech
Zdroj: instagram, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Video s patnácti nahými dívkami pózujícími na balkoně luxusního mrakodrapu Marina v Dubaji vzbudilo velký poprask. Není to však poprvé, co si užívaly hříšných radovánek z plna hrdla. Několik týdnů před skandálem v Dubaji totiž dováděly na sněhu v Karpatech, kde slavily narozeniny zbohatlíka a playboye Vitalije Grešina, který má údajně stát za celým dubajským skandálem.

Ve Spojených arabských emirátech došlo nedávno k velkému poprasku, na který jen tak nezapomenou nejen tamní obyvatelé, ale ani lidé ve světě. Do Dubaje nedávno přiletěla skupinka vnadných ukrajinských modelek, které se účastnily nahého focení na balkoně, což je pro obyvatele Arabských emirátů nepředstavitelný a neodpustitelný skandál. Netrvalo dlouho a po zveřejnění videa, které kolovalo internetem, policie všechny zúčastněné zatkla. Skupině hrozilo i vězení, z trestu nakonec sešlo a účastníci byli vyhoštěni ze země.

Focení nahé kampaně měl financovat zámožný playboy z Ukrajiny Vitalij Grešin, který má v krásných a vnadných dívkách velkou zálibu. Dle deníku Strana Grešin dokonce pořádá večírky pro ukrajinské politiky. "Těchto večírků se tradičně účastní dívky Grešinovy eskortní služby," informuje.

Nahotinky neřádily poprvé

Ještě před skandálem v Dubaji se měl dle Daily Star vydat Vitalij Grešin s několika modelkami do Karpat, kde ve velkém stylu oslavil své jedenačtyřicáté narozeniny. Polonahé hříšnice dováděly na sněhu, dopřávaly si drinky a zábavy, jako by to měly být jejich poslední dny.

Velkolepou oslavu měl pod taktovkou Igor Posypajko, ukrajinský moderátor a showman, který se na sociálních sítích pochlubil i několika videozáznamy, na kterých si nahotinky užívají zimních radovánek. "Chtěl jsem vám všem poděkovat za vaše přání k narozeninám. Z důvodu nařízení sociální distance jsem musel na všechny hosty uplatnit přísné testovací postupy," uvedl oslavenec z lyžařského resortu Bukovel.

Dvojnásobná hříšnice? Nebo profesionálka?

Mezi modelkami v Karpatech byla i Jana Graboščuková, kterou rodina poznala na skandálním snímku z Dubaje. Rodina se ze zjištění ještě zajisté nevzpamatovala, ze vzorné studentky práv se stala lusknutím prstů lehká dívka. Rodičům prý původně oznámila, že jede na obyčejnou dovolenou, o tom, co se bude dít dál, neměli ani tušení. Jana už je v novém oboru ale očividně profík.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy