Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nahotinka Jana z Dubaje: Rodiče byli v šoku! Poznali ji podle nápadného znaku

Nahotinka Jana z Dubaje: Rodiče byli v šoku! Poznali ji podle nápadného znaku
Zdroj: Instagram / Koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
ZJIŠTĚNÍ
Koncem minulého týdne internet obletěla zpráva o skupině nahých modelek, které pózovaly na balkoně jednoho z dubajských mrakodrapů. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, jenomže modelky byly natočeny z protější budovy, video uniklo na internet a je z toho problém. Spojené arabské emiráty jsou totiž vůči nahotě striktní. Jednou z dívek by měla být i Ukrajinka Jana Graboščuková, její rodina o tom, co dělá, neměla tušení.

Spojené arabské emiráty šokovala skupina nahých modelek, které pózovaly na balkoně jedné z dubajských výškových budov. Objevilo se tvrzení, že mělo jít o reklamní focení, za kterým stál ukrajinský playboy a oligarcha Vitaliy Grechin Problémem ale je, že dívky byly při pózování natočené z protější budovy a video téměř ihned začalo kolovat po sociálních sítích

Nahota na veřejnosti ve Spojených arabských emirátech může znamenat trest až šesti měsíců za mřížemi a pokutu okolo třiceti tisíc korun. Vytvoření a sdílení záběrů, na kterých jsou obnažené modelky, pak mohou být potrestány vězením a násobně větší pokutou. Ta, podle deníku Daily Mail, přesahuje až tři miliony korun. Nahotinky se tak mohou prodražit.

Jedenáct z pózujících modelek mělo být ze země vyhoštěno se zákazem návratu. Dle plátku The Sun měly být dívky původem ze zemí bývalého Sovětského svazu, především pak z Běloruska, Ukrajiny a Moldávie. A jednou z dívek měla být i sedmadvacetiletá Ukrajinka Jana Graboščuková. Vystudovanou právničku poznala její rodina, prozradilo ji její ikonické tetování na stehně.

Rodina modelky neměla ani tušení, co dívka v Dubaji podniká. Mysleli si, že je na dovolené. Bratrovi i rodičům posílala fotky od bazénu a z drahých sportovních aut. "Odjela na dovolenou, poté už netuším, co bylo dál. Plánovala nějaké focení, ale nic moc nám k tomu nesdělila," cituje Daily Mail bratra Jany, Tarase.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy