Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nahota, vykotlaný chrup i trvalá: Tak šel čas s katem ze SuperStar Pavolem Haberou

Zdroj: archiv P. Habery
+ Dalších 14 fotografií
RETRO
Nejpřísnější porotce SuperStar Pavol Habera (57) sedí v porotě už podeváté, jeho život se ale zdaleka netočil jen kolem hudebních soutěží. Za svůj život se dopustil mnoha módních úletů, na druhou stranu se stal třeba váženým spolupracovníkem Karla Gotta (†80) a hlavně dokázal sbalit jednu z nejkrásnějších modelek na světě. Podívejte se do fotogalerie, jak s ním šel čas.

Omámené fanynky

Kdysi ho fanoušci (a především jeho dlouhým hárem nebo chlupatou hrudí okouzlené fanynky) znali jako součást skupiny Team (založena byla v roce 1983), pro jejíž hit Reklama na ticho natočil bizarní videoklip, v němž vystupuje i nahý.

Není divu, že se Pavol Habera (57) stal idolem, zvlášť když se nestyděl fotit ve velmi upnutých kraťasech, v nichž se rýsovala jeho svalnatá stehna. Dnes je hodně velké retro vidět takový snímek, ale tehdy to bylo úplně normální.

Krutý chrup

A když už jsme u těch vzpomínek: viděli jste, jak kdysi vypadal jeho chrup? Připomínal hrad Trosky. Habera je ale velmi úspěšný umělec, a tak si pořídil i mnohem hezčí úsměv, než měl kdysi.

V roce 1992 se Paľo rozhodl vydat i na samostatnou dráhu. Už tehdy napsal Karlu Gottovi písničku Když muž se ženou snídá, která se stala jednou z Mistrových nejpopulárnějších.

Osud

V devadesátkách se hudebník vydal i do Spojených států, po čtyřech letech za oceánem se ale vrátil zpět.

V roce 2001, tedy ve svých 38 letech, potkal krásnou a osudovou Danielu Peštovou (49), s níž má dceru Ellu (18) a syna Paula Henryho (10). I když se v roce 2011 spekulovalo o svatbě, Pavol loni tvrdil, že zatím k manželství nedozrála doba.

SuperStar

Zatímco většina Čechů a Slováků nad pětatřicet let zná Haberu především jako zpěváka, ti mladší o něm vědí jen díky jinému účinkování v televizi.

Od roku 2004 působil v prvních třech řadách soutěže Slovensko hľadá Superstar, o pět let později pak odstartovala první československá verze soutěže. Pavol Habera v ní jako jediný porotce působí dodnes, vysloužil si za tu dobu ostruhy velmi přísného hodnotitele.

Co jste o Paľovi možná nevěděli

  • V roce 2005 se mu musel omluvit režisér hororu Hostel, protože bez Haberova vědomí použil ve filmu písničku Držím ti miesto od kapely Team.
  • Začal spolupracovat s Benem Cristovaem.
  • Mezi dívkami byl v osmdesátých letech tak populární, že mu ty nejfanatičtější přespávaly před domem. Vše nakonec musela řešit policie, když bylo po slečnách vyhlášeno celostátní pátrání.
  • Za koncert pro sedm tisíc lidí v roce 1988 korun mu komunisté dali honorář jen sto padesát korun.

Související články

Další články