Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nahota vás osvobodí: Tady je 5 důvodů, proč večer hupsnout do postele bez pyžama

Nahý spánek je i nesmírně pohodlný.
Vidět na posteli nahou ženu je pro muže jeden z nejvíce vzrušujících pohledů. Takzvaný nahý spánek tedy určitě stojí za to, nejen kvůli tomu, že může pozitivně ovlivnit váš intimní život. Opusťte stud a nebojte se odhodit pyžamo. Třeba vám k tomu dopomůže našich 5 důvodů, proč to zkrátka udělat.
  1. JE TO PROKLATĚ SEXY

Jak už jsme zmínili, nahé tělo je prostě sexy. Pokud se k partnerovi přitisknete a dotýkají se nahá těla, dějí se divy. V těle se uvolňuje hormon lásky a štěstí oxytocin. Nejen že se nám zlepší sexuální život. Budeme se probouzet šťastné a odpočaté, to stojí za to, ne?

  1. VAŠE SEBEVĚDOMÍ VYLETÍ DO STROPU

Není nic horšího než uťáplá ženská, která se bojí promluvit. Způsobů, jak si zvednout sebevědomí, je hned několik. Vy můžete začít s tím, že budete spát nahá. Už jen to, že si zvyknete na nahotu, kterou začnete vnímat jako přirozenou, je cesta k úspěchu. Po delší době vás bude okolí vnímat jako sebevědomou a sexem nabitou dámu.

  1. PLOCHÉ BŘÍŠKO UŽ NENÍ NEMOŽNÉ

Pokud se naučíte spát nahá, získáte klidnější spánek a časté buzení pro vás už bude minulostí. S klidným spánkem přichází i vlna pohody a spokojenosti. Stresový hormon kortizol se vyplavuje minimálně, což navozuje psychickou pohodu. Pokud se v noci budíte a vaše tělo vyplavuje velké množství stresového hormonu, cítíte se nejen unavená, ale také hladová. A s hladem roste chuť na jídlo a s chutí na jídlo roste bříško.

  1. LEPŠÍ A KVALITNÍ SPÁNEK

Pro zdravý a klidný spánek je důležité chladné prostředí. Pokud se kvalitně vyspíme, zpomalujeme proces stárnutí a navozujeme si příjemnou náladu. Pokud spíme v pyžamu a ještě k tomu pod peřinou, zastavujeme ochlazování těla a zabraňujeme tak přirozenému procesu těla.

  1. NECHTE JI VYDÝCHAT

Přesto, že to není nejpříjemnější téma, je důležité nechat si provětrat oblast svých intimních partií. Zapaření a vlhkost způsobují vznik kvasinkových a bakteriálních infekcí. Proto je jednou z prevencí spánek v rouše Evině. Vaše intimní partie se provětrají a vás nebudou trápit žádné obtíže. Ať už se na spánek bez pyžama díváte z jakéhokoli pohledu, je prostě zdraví prospěšný. Takže dnes večer odhoďte stud a užijte si ničím nerušený a klidný spánek.

Mohlo by vás zajímat

Další články