Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nahota v seriálu Zaklínač: Anya Chalotra prozradila, proč na žhavé scény nechtěla dvojnici

Zdroj: Netflix
+ Dalších 14 fotografií
odvaha
Zaklínač se nepochybně hned po první osmidílné sérii stal hitem. Svůj podíl na tom možná má i velké množství erotických scén, při kterých herci, jichž se jejich natáčení týkalo, odhodili všechen stud. S myšlenkou použít dublérku si pohrávala například Anya Chalotra (23), která se v seriálu představila jako Yennefer z Vengerbergu. Nakonec ji ale z rozumného důvodu zavrhla.

Fantasy seriály odehrávající se v historii mají častokrát společnou jednu věc – spoustu skutečně odvážných erotických scén. Ani Zaklínač se nestal výjimkou a Anya Chalotra se jako Yennefer z Vengerbergu na kameru odhalila hned několikrát. Nejdříve se sice prala se studem a chtěla, aby ji zastupovala dublérka, nakonec se ale rozhodla jinak.

Anya v rozhovoru pro britský deník Metro přiznala, že v celém seriálu je jen jedna žhavá sekvence, konkrétně ta úplně první, v níž ji zastupuje dvojnice. Když pak ale scénu viděla, nelíbilo se jí, že její postavu hraje někdo jiný. Náhradnici pak proto do konce natáčení už nepoužila, protože svou roli chtěla na 100 % ztvárnit sama.

Nahota

Nahoty bylo v první sérii seriálu Zaklínač skutečně dost a potěšila jak dámy, které obdivovaly vypracované tělo Henryho Cavilla, tak pány, kteří obdivovali právě odhalenou Chalotru. Není pochyb o tom, že i v druhé řadě bude skvělá dějová linka doprovázena i napětím a slušnou dávkou erotiky.

Související články

Další články