Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nahota jí prospívá… Anna Kadeřávková ukázala odhalený zadeček!

Anna je krásná žena, která má skutečně výstavní partie.
+ Dalších 49 fotografií
Řadí se k nejroztomilejším a nejpůvabnějším herečkám současnosti. Anna Kadeřávková alias Rozina ze seriálové Ulice má rozhodně nejen početný zástup fanoušků, ale i obdivovatelů. A její Instagram, na němž má přes 200 tisíc sledujících, o tom jasně vypovídá... Ovšem nejvíce rozruchu nevzbudí před kamerou, ale když odhalí své parádní křivky.

Anička se objevila na jedné společenské akci, kde předvedla svou dokonalost. A když ukázala, jak moc parádní zadeček má, přítomní pánové se potili nejen v podpaží, ale i na čele. Snad i proto je o ni neskutečný zájem… Jenže!

Za výrazem nevinné dívky se skrývá velké trápení. Jak eXtra.cz před pár dny informovalo, Anna se svěřila se svým velkým trápením – tím je nemoc zvaná borelióza.

„Dneska ráno jsem se vzbudila obrovskými bolestmi kolenou. Borelióza mi sice ulevila na kyčlích, ale o to víc slezla do kolen (a pravého ramene). Měla sem fakt blbý ráno, neměla na nic chuť (včetně jídla) a těšila sem se, až ten den skončí a já si zas budu moct zalézt do postele a spát. A pak sem si uvědomila, jak hrozný tohle je. Vstávat s pocitem, že se zase těšíte už jen na to spaní a až celý den uběhne a nebudete mít žádný povinnosti. A že některým lidem takhle den za dnem utíkají nejen týdny, ale i roky a vlastně celý život. Pak se nenadějeme a je konec,“ svěřila se Anička na svém Instagramu.

Je tak evidentní, že i když se rozhodně řadí ke klenotům českého filmového a seriálového světa a má skutečně dokonalou tvář a křivky, musí se smiřovat s komplikacemi, které jí připravila zákeřná nemoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články