Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nahota jí prospívá… Anna Kadeřávková ukázala odhalený zadeček!

Anna je krásná žena, která má skutečně výstavní partie.
+ Dalších 49 fotografií
Řadí se k nejroztomilejším a nejpůvabnějším herečkám současnosti. Anna Kadeřávková alias Rozina ze seriálové Ulice má rozhodně nejen početný zástup fanoušků, ale i obdivovatelů. A její Instagram, na němž má přes 200 tisíc sledujících, o tom jasně vypovídá... Ovšem nejvíce rozruchu nevzbudí před kamerou, ale když odhalí své parádní křivky.

Anička se objevila na jedné společenské akci, kde předvedla svou dokonalost. A když ukázala, jak moc parádní zadeček má, přítomní pánové se potili nejen v podpaží, ale i na čele. Snad i proto je o ni neskutečný zájem… Jenže!

Za výrazem nevinné dívky se skrývá velké trápení. Jak eXtra.cz před pár dny informovalo, Anna se svěřila se svým velkým trápením – tím je nemoc zvaná borelióza.

„Dneska ráno jsem se vzbudila obrovskými bolestmi kolenou. Borelióza mi sice ulevila na kyčlích, ale o to víc slezla do kolen (a pravého ramene). Měla sem fakt blbý ráno, neměla na nic chuť (včetně jídla) a těšila sem se, až ten den skončí a já si zas budu moct zalézt do postele a spát. A pak sem si uvědomila, jak hrozný tohle je. Vstávat s pocitem, že se zase těšíte už jen na to spaní a až celý den uběhne a nebudete mít žádný povinnosti. A že některým lidem takhle den za dnem utíkají nejen týdny, ale i roky a vlastně celý život. Pak se nenadějeme a je konec,“ svěřila se Anička na svém Instagramu.

Je tak evidentní, že i když se rozhodně řadí ke klenotům českého filmového a seriálového světa a má skutečně dokonalou tvář a křivky, musí se smiřovat s komplikacemi, které jí připravila zákeřná nemoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články