Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nahoď úsměv a vystrč pupek: Veronika Arichteva z 3v1 trénovala porod do vody

Nahoď úsměv a vystrč pupek: Veronika Arichteva z 3v1 trénovala porod do vody
Zdroj: archiv Martina Pártlová
+ Dalších 6 fotografií
Skotačení v bazénu
Holky z 3v1 to umí pořádně roztočit. Martina Pártlová a těhotná Veronika Arichteva si užívají léta, jak jen to jde. Nyní se dámy pochlubily několika snímky z bazénu. Veronika zapózovala s bříškem a nutno podotknout, že jí těhotenství náramně sluší.

Martina Pártlová a Veronika Arichteva jsou členkami známého tria 3v1. Rády každého rozesmějí a nestydí se udělat si srandu samy ze sebe. Jsou dobrými přítelkyněmi a kdykoliv je to možné, tráví spolu kvalitní chvíle.

Ukázala bříško

Zrovna dnes se Martina pochlubila, jak s Veronikou skotačily v bazénu. Pártlová se před nedávnem nastěhovala do vysněného nového velmi luxusního domu, a tak, když počasí přálo, musela samozřejmě využít bazén, který si nechala zřídit na zahradě.

Arichteva je těhotná a brzy na světě přivítá prvorozeného chlapečka. Na miminko se těší už i tetička Martina. Když si holky užívaly v bazénu, nezapomněly se přitom samozřejmě zvěčnit. Nafotily několik snímků, kde se nebály odvázat. Je na nich skvěle vidět, jak se Veronika krásně zakulacuje. Na snímky holek z bazénu se můžete podívat ve fotogalerii.

"Jsem Veronice slíbila pár sexy fotek, než porodí... mno... ehm... promiň, Veru. Raději jsme pak svůj volný čas věnovaly trénování porodu do vody. Samozřejmě nechyběly vonné svíčky ani tematická hudba... trénink proběhl úspěšně a za dva měsíce na to můžeme vlítnout. Těším se na tebe, kluku!!! Tvá tante," komentovala nově přidané snímky Martina.

Také dodala, že na fotkách není spálená. "A neeee, nejsem spálená, to už je stařecká červeň a už mi to nepište, nebo kvůli vám půjdu na bělení kůže," vzkázala zvídavým fanouškům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy