Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Náhlý převoz do nemocnice: George Clooney výrazně zhubnul a skončil v bolestech

Náhlý převoz do nemocnice: George Clooney výrazně zhubnul a skončil v bolestech
Zdroj: Showpix.cz
+ Další 4 fotografie
ohrožení
George Clooney (59) musel být převezen do nemocnice a na několik dní hospitalizován, poté co se u něj v důsledku rychlého úbytku váhy objevil zánět slinivky břišní. Herec to přiznal britskému webu Mirror a vysvětlil, že pro svůj nový film Půlnoční nebe musel zhubnout 13 kilogramů. Na hubnutí ale šel moc rychle, nepečoval o sebe a skončil ve strašlivých bolestech.

Hollywoodský herec a miláček žen George Clooney přiznal, že byl v bolestech převezen do nemocnice, poté co velmi rychle zhubnul 13 kilogramů. Proces podstupoval pro roli ve svém novém filmu Půlnoční nebe, ve kterém hraje hlavní postavu a který také režíruje.

Hospitalizaci Clooney přiznal při propagaci filmu. „Až moc jsem se snažil rychle zhubnout, pravděpodobně jsem se o sebe zapomněl dostatečně starat,“ vysvětlil. „Trvalo mi několik týdnů, než jsem se dal do kupy, nebylo to lehké, protože jako herec a režisér zároveň jsem potřeboval spoustu energie,“ dodal.

Děj filmu Půlnoční nebe pojednává o osamělém vědci, který v Arktidě spěchá upozornit astronauty, kteří se vracejí z vesmírné mise, na záhadnou celosvětovou katastrofu. Natáčení proto probíhalo v chladných oblastech a na Clooneyho zdravotním stavu se podepisovala i zima. „Byli jsme u ledovců ve Finsku, což práci ještě ztěžovalo,“ dodal.

Dotočení

Film byl úspěšně dotočen a i když si musel George Clooney udělat menší pauzu, aby se uzdravil, diváci se ho dočkají včas. Už 23. prosince bude snímek k vidění na Netflixu. Herec a režisér v jednom zpětně přiznává, že je rád, že jsou všechny práce na snímku dokončeny. Nyní se kvůli koronaviru schovává doma, tráví čas s rodinou a dává si pozor, aby o sebe dostatečně pečoval a nemusel znovu do nemocnice.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy