Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Náhlý odchod Hany Krampolové: Jiřímu Krampolovi se přitížilo, dolehl na něj žal

Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
SMUTEK
Bylo až s podivem, jak v klidu herec Jiří Krampol hovořil s novináři jen pár hodin poté, co nečekaně zemřela jeho manželka Hana Krampolová (†59). „Ještě mi to nedošlo, to přijde,“ říkal už v úterý ráno. O den později se jeho slova potvrdila.

Trápení

„Je mi hůř, než mi bylo. Byl jsem až překvapený, jak jsem to první den zvládal. Ve středu to na mě ale padlo. Hlavou se mi honí různé emoce,“ řekl eXtra.cz čerstvý vdovec ve čtvrtek ráno.

Radim Uzel řekl, že pro Haničku to bylo vysvobození. Byla na tom špatně. Ale při tom, jak v poslední době byla opravdu bezvadná, vrátila se holka, kterou jsem znal před šesti, sedmi lety, tak všechno vypadalo na dobré cestě. Bohužel měla velký problém s žaludkem,“ vysvětluje Jiří Krampol bezradně.

V dobrém i ve zlém

Řada lidí nechápala, proč se herec s manželkou, která mu v posledních deseti letech života přidělávala různé starosti, raději nerozvedl.

„A to jsem měl Haničku odhodit do křoví? Když jsem měl problémy já, pomohla mi, tak to teď zkrátka bylo na mně. Slíbili jsme si, že spolu budeme v dobrém i ve zlém. Někdy toho bylo moc, bál jsem se i odjet z domu ze strachu, jestli se jí zase něco nestane. Ale miloval jsem ji, protože to byla obyčejná, bezvadná holka. Hanku jsem si bral jako učitelku z mateřské školky, která byla naprosto jinde, mimo umělecké sféry. Chtěl jsem prostě hezkou, normální holku. A i když někdy byly trable, ke konci to s ní vážně bylo moc hezký,“ dodal láskyplně Krampol.

Související články

Další články