Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Náhlý odchod baviče Hopsíka: Juřinovi bylo jen 47 let. Vzal si tě moc brzy, budeš nám tu chybět, truchlí fanoušci

David Juřina alias Hopsík náhle zemřel.
Zdroj: Facebook David Juřina
+ Další fotografie
úmrtí

Bavičský svět zasáhla smutná zpráva. Ve velmi brzkém věku navždy odešel proslulý dětský bavič a kouzelník David Juřina, který vystupoval pod přezdívkou Hopsík. O úmrtí informovalo na svém facebookovém profilu město Most. Příčinu jeho brzkého odchodu prozatím nesdělili. 

David Juřina patřil k proslulým bavičům a kouzelníkům, který bavil děti po celé České republice. Lidé ho znali především pod uměleckým jménem Hopsík. O jeho náhlém skonu informovalo na svých facebookových stránkách město Most. Zemřel v pouhých 47 letech.


"Dnes náhle odešel náš skvělý bavič a kamarád David Juřina HOPSÍK .Kamaráde, ať tam nahoře rozdáváš tolik radosti a smíchu jako jsi to dělal na tomto světě. Upřímnou soustrast rodině," stojí v oficiálním prohlášení, které okamžitě zaplavilo mnoho komentářů o tom, jak moc bude David na tomto světě chybět.

Zpráva o jeho náhlém úmrtí všechny šokovala

Zpráva o jeho úmrtí všechny šokovala. " Vzal si tě tam nahoru moc brzo, věřím, že budeš koukat na své blízké seshora. Ahoj příteli," píše Jakub. "Pořád tomu nemohu uvěřit. David měl v sobě tolik energie na rozdávání. Děti od nás z Klubíčka jeho představení milovaly a moc jsme se na něj vždy těšili. Příští týden měl mít s námi karneval. Čest jeho památce. Upřímnou soustrast jeho rodině. Navždy zůstane v našich srdcích," přidává se Miroslava.

David byl podle komentujících plný života, dobré nálady a mnoha nápadů. "Člověk plný života a nápadů, takových je na světě potřeba víc a ne aby odcházeli upřímnou soustrast rodině," píše smutně Eva. "Nechce se mi tomu věřit, byl si upřímný a plný energie. Budeš nám chybět. Dáme zumbu tam nahoře," vzkazuje Tereza.

Jak informuje deník Mostecká Vlaštovka, David vystupoval na mnoha dětských diskotékách a narozeninových oslavách. Mimo jiné byl i certifikovaným instruktorem zumby a aerobiku. V roce 2020 si nechal jméno Hopsík registrovat ochrannou známkou u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy