Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Náhlý konec Pavly Tomicové v ZOO: Udělala čáru přes rozpočet Evě Burešové

Náhlý konec Pavly Tomicové v ZOO: Udělala čáru přes rozpočet Evě Burešové
Zdroj: se souhlasem TV Prima/koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
ZÁKULISÍ

Nečekaný konec Pavly Tomicové (61) v seriálu ZOO (sama doufá, že snad půjde jen o dočasnou pauzu) vyvolal v produkci seriálu zmatek. Přišel totiž v tu nejméně vhodnou dobu. „Už teď se tam dělají obrovské změny kvůli Evě Burešové,“ dozvěděla se redakce eXtra.cz od důvěryhodných zdrojů ve štábu.

Pavla Tomicová končí v ZOO: Naprosto nevhod, tvrdí zdroje ze štábu

Herečka Pavla Tomicová patřila k velkým stálicím seriálu ZOO. Její Anežka Krásná, veterinářka, která si umí povídat se zvěří, především divačky hladila na duši, tak nějak je lidsky zasáhla a hřála.

Teď hrozí, že pokud se ze svých blíže nespecifikovaných zdravotních potíží nezotaví včas, nestihne červnové finální dotáčky seriálové ságy, kterou musela nečekaně opustit (redakce eXtra.cz informovala jako první).


Velké změny si vyžádala i Eva Burešová

Jenže v horší dobu to přijít nemohlo.

„Seriál dotáčíme fakt až v červnu, už teď se ale točí finální scény Evy Burešové. Nyní k nim dochází proto, že Eva o to už dávno poprosila produkci s tím, že před létem už se chce naplno věnovat své hudební kariéře. Teď se navíc narychlo musí přepisovat i scény související s Pavlou Tomicovou, je to dvojitý zásah do práce celé produkce,“ tvrdí náš jako obvykle mimořádně dobře informovaný zdroj ze štábu ZOO.

A další náš informátor to v podstatě potvrzuje.

„Eva Burešová již dávno požádala, aby mohla skončit v dřívějším termínu, tak její scény do finálních dílů děláme už teď. To by nevadilo, víme to dávno, počítalo se s tím. Ale když se teď navíc urychleně zásadně mění scénáře kvůli konci Pavly Tomicové, tak už to začíná být komplikace,“ uvádí.

Doporučené video: Pavla Tomicová výrazně zhubla, úsměv však neztratila.


Tři pauzy Tomicové

Jde prý zkrátka o dvě výrazné postavy a tak jsou změny náročnější pro všechny, kteří se na natáčení podílejí.

Pavla Tomicová měla v ZOO již minimálně dvě pauzy, o kterých víme, tato v pondělí oznámená je tedy třetí. Přichází ale těsně před natočením posledních scén seriálu, takže je otázka, jestli se diváci se svou oblíbenou postavou na konci ZOO ještě vůbec setkají…

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy