Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Náhlé úmrtí bývalého UFC zápasníka: V pouhých 34 letech podlehl těžké nemoci

V pouhých čtyřiatřiceti letech zemřel Elias Theodorou.
Zdroj: Profimedia
Náhlé úmrtí

V pouhých čtyřiatřiceti letech zemřel bývalý UFC zápasník Elias Theodorou. Jak informoval web MMA Fighting, Theodorou zemřel na rakovinu tlustého střeva. 

Elias Theodorou byl veteránem v UFC světě. Odehrál dvaadvacet MMA zápasů, vyhrál turnaj ve střední váze The Ultimate Fighter Nations: Kanada vs Australia a zvítězil třeba nad takovými jmény jako Eryk Anders, Dan Kelly, Cezar Ferreira či Sam Alveyer.

Jak ale informoval web MMA Fighting, v pouhých čtyřiatřiceti letech Elias Theodorou dne 11. září zemřel. Dlouho bojoval s rakovinou tlustého střeva a jeho diagnózu znal jen málokdo. Kromě své sportovní kariéry byl známým zastáncem používání marihuany k léčebným účelům v bojových sportech.

Bojoval s rakovinou

Smlouvu s UFC získal v roce 2014. Jeho poslední zápas proběhl v prosinci, kdy se postavil proti Bryanu Bakerovi na Colorado Combat.

„Theodorou zemřel pokojně doma obklopen rodinou a blízkými po těžkém boji s rakovinou tlustého střeva, která metastázovala. Život žil vždy věčně, iracionálně a nakažlivě optimisticky,“ vydala rodina v prohlášení, které má k dispozici web MMA Junkie.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy