Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Náhlá smrt trenéra Miloše Říhy: Zdrcená partnerka Soňa Obšutová promluvila

Náhlá smrt trenéra Miloše Říhy: Zdrcená partnerka Soňa Obšutová promluvila
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Miloš Říha
Smrt Miloše Říhy (+61) zasáhla celé Česko, logicky ale nejvíc trpí jeho rodina. Obzvlášť těžce nese tragickou událost Říhova partnerka Soňa Obšutová . Excelentní hokejový trenér jí byl velkou oporou v těžkých časech a podporoval ji, jak jen mohl. Teď se ale Obšutová bude muset obejít bez své lásky.

Jako jeden z prvních se k tragickému úmrtí Miloše Říhy vyjádřil jeho syn, kterého ztráta otce hluboce zasáhla. Trenérova partnerka Soňa Obšutová ale mlčela. Až v úterý k večeru se odhodlala napsat alespoň zmínku o své lásce, která tak náhle odešla.

„Budeš nám velmi chybět. Čest tvojí památce. V našich srdcích budeš navždy,“ napsala Obšutová na Instagram a k příspěvku přidala černé srdce. Pohledná partnerka teď musí zažívat pořádná muka, protože v posledních letech jí byl Říha velkou oporou.

Manželství skončilo v troskách

Od roku 2013 si totiž procházela těžkým rozvodem. Její manžel Jaroslav Obšut, kterého Říha vedl v ruských klubech Spartak Moskva nebo Atlant Mytišči, totiž od Obšutové odešel těsně před Vánoci. Obšutová tehdy čekala malou Klaudii (6) a s manželem měla syna Kristiána (15). Když pak v březnu 2016 přišla malá holčička na svět, Obšut o ni podle Soniných slov nejevil zájem.

Syn s ním nemluvil

Vše tak spělo k rozvodu, ke kterému došlo v roce 2016. V tu dobu už ale Soňu podporoval Miloš Říha, který se s ní znal od dob, kdy pod ním Obšut hrál. V těžkých chvílích jí tak byl Říha důležitou oporou. Nakonec kvůli ní hokejový stratég opustil manželku Alenu i své dospělé děti. Syn Miloš to svému tátovi nikdy nezapomněl a po nějaký čas se s ním nebavil.

Nakonec došel k odpuštění, ale bylo už pozdě. Miloš Říha 1. září 2020 zemřel na selhání orgánů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy