Když vyhrála soutěž krásy pro milovnice sportu, měla kariéru pořádně našlápnutou. Stala se z ní oblíbená fitness trenérka, která svůj život zasvětila pomáhání boji s kily a formování postavy. Dokonce potkala muže snů, kterého si před rokem vzala. Jenže s Petrem Kučerou byli šťastni jen krátkou chvíli.

„S Káťou jsme se znaly osm let. Byla ten nejschopnější, nejšikovnější a nejpracovitější člověk, kterého jsem poznala. Proto jsem studio předala právě jí. I přesto, jak byla nemocná, makala a dala studiu vše, co mohla. Do poslední chvíle pro něj žila,“ řekla Blesk.cz bývalá majitelka plzeňského sportovního klubu Andrea Slámová.

Jenže život dokáže být i pěkně krutý a Katka Wiesnerová Kučerová trpěla vážnou chorobou, kterou se její nejbližší snažili tajit až do poslední chvíle, aby měla krásná cvičitelka prostor v klidu bojovat o svůj život.

Zdálo se, že svou vůlí a odhodláním si zářnou budoucnost opět vydobude zpět. Jenže 4. září bohužel vydechla naposledy a je o jednu mladou, krásnou a talentovanou kočku méně. Ten život je opravdu někdy až krutě nespravedlivý.