Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Náhlá smrt dabérské hvězdy Petra Olivy (†75): POTÍŽE S DÝCHÁNÍM!

+ Další 2 fotografie
smrt
Přestože v sobotu zesnulý herec z Ordinace v růžové zahrady a Pojišťovny štěstí Petr Oliva (†75) již loni oslavil třičtvrtě století, jeho smrt překvapila celé jeho okolí. O tom, že by byl vážněji nemocný, neměl nikdo ani tušení.

Možné vysvětlení jeho potíží naznačil kamarád z divadla. „V poslední době měl velmi velké potíže s dýcháním,“ prozradil nám. Petr Oliva hrál v Divadle Radka Brzobohatého, které také jeho úmrtí na Facebooku oznámilo.

V poslední době prý proslulý dabér (jeho hlasem promlouval například Pierre Richard nebo Bodie ze seriálu Profesionálové) marodil.

„V divadle jsme všichni věděli, že má nějaké zdravotní potíže. Ale vůbec se netušilo, až jak vážné. Působilo to skoro banálně. Říkal třeba, že se musí pořádně vyležet s chřipkou, že je nesmysl to v jeho věku přecházet. Jestli se mu dělo něco vážnějšího, vůbec si na to nestěžoval a ani jeho manželka Dagmar Čárová, která v divadle také hraje, nic neřekla,“ prozradil zdroj z ansámblu.

V divadle stihl před svým úmrtím nastudovat dvě hry: Dvanáct rozhněvaných mužů a Klec bláznů. A za obě ho diváci chválili.

SMRT LEGENDÁRNÍHO HERCE A DABÉRA PETRA OLIVY

Mohlo by vás zajímat

Další články