Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Náhlá smrt Aleny Hatvani (†46) : Po dvojnásobné mamince zůstal malý syn

Alena Hatvani soutěžila i s Věrou Mikulcovou.
Zdroj: Archiv Alena Hatvani
+ Dalších 8 fotografií

Úspěšná česká kulturistka Alena Hatvani Kosinová zemřela těsně před závody ve španělsském alicante ve věku pouhých 46 let. Sympatická blondýnka nebyla jen nadšenou sportovkyní, ale také milující maminkou dvou synů.

Kulturistka Alena Hatvani odjela do Španělska na profesionální soutěž, ale domů už se z ní nevrátila. Šestačtyřicetiletá bodybuilderka chtěla dosáhnout maximální možné formy a sáhla k takovým postupům, které její tělo nevydrželo. Podle dostupných informací sportovkyni selhalo srdce, následně pak prý velmidlouho čekala na sanitku. Přes usilovnou snahu lékařů v nemocnici se její život nepodařilo zachránit.

Smrt Aleny Hatvani je obrovskou tragédií nejen pro svět bodybuildingu, ale především pro její rodinu. Hatvani po sobě nechala dva syny, které milovala nadevše. Staršímu chlapci by mělo být kolem 25 let, mladšímu asi 10. „Jsem hlavně matka dvou dětí, pak jsem podnikatelka a v třetím kroku jsem sportovkyně,“ řekla o sobě sympatická blondýnka pře časem v rozhovoru pro web ronnie.cz.

„Od šesti let jsem dělala asi dvanáct let závodně atletiku. Zkusila jsem vše možné. Od aerobiku po fitbox! Kulturistiku jako takovou cvičím od roku 2011,“ vzpomínala.

O Aleně bylo známo, že do tréninků dávala maximum, a to i přesto, že ji v poslední době zlobilo zdraví. Její velká touha vybojovat vysněnou nominaci na Ms. Olympia ji bohužel stála život...

Související články

Další články