Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nahé modelky z Dubaje promluvily o hororu za mřížemi: Jedna matrace pro 12 holek a utrpení

Nahé modelky z Dubaje promluvily o hororu za mřížemi: Jedna matrace pro 12 holek a utrpení
Zdroj: Archiv Yana Graboshchuk a Irina Sotulenko
+ Dalších 13 fotografií
Nahotinky z Dubaje
Ukrajinské modelky, které se nechvalně proslavily svým nahým pózováním na balkóně v Dubaji, byly deportovány pryč ze země. Čelí obvinění z urážky mravnosti kvůli odhalování na veřejnosti. Za celou akcí stojí zbohatlík Vitaliy Grechin (41). Dívky na svém Instagramu odvážnými fotkami nešetří.

Nahota se tvrdě trestá

Ukrajinské modelky známé svým nahým pózováním na dubajském balkóně byly deportovány pryč ze země. Všechny dívky byly obviněny z urážky mravnosti kvůli svému svlékání na veřejnosti. V arabské zemi totiž panují přísná pravidla, zakázáno je třeba i obyčejné líbání na veřejnosti. Jedenáct dívek tedy putovalo do vazby, deset z nich bylo posláno do Kyjeva. Na nestoudné akci se jich mělo ale podílet až kolem čtyřiceti.

Byly jsme donuceny se svléknout!

Na dívky se snesla ohromná vlna útoků, při nichž jim lidé nadávali do prostitutek. Jedna z modelek se proti kritice rázně ohradila s tím, že byly k nahému pózování přinuceny. Na svých instagramových účtech ale nahotou nešetří. Dívky vyvázly naštěstí ještě s přiměřeným trestem, původně jim totiž hrozilo až šest měsíců za dubajskými mřížemi. Jedna z dívek, která se vrátila do Kyjeva, je i vystudovaná právnička Jana Graboščuková (27), která se ale v současné době živí jako hosteska a Instagram modelka.

Jedna matrace pro dvanáct dívek

Třiadvacetiletá Irina Sotulenko, která vystudovala filologii, tvrdí, že byla k nahému pózování přinucena. Jinak by prý nemusela dostat zaplaceno nebo peníze na letenku domů. Dívky popsaly, že ve vazbě byly nuceny spát na jedné matraci. Ta měla stačit pro 12 dívek. Celý zážitek popisují jako horor, který by nikomu nepřály, a příště si prý pořádně promyslí, na jakou akci letí. Organizátorem celé skandální akce je ukrajinský playboy Vitaliy Grechin (41), ten je aktuálně stále v Dubaji. Hrozí mu až 18 měsíců vězení.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy