Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTO UVNITŘ! Ukázala své poklady v plné kráse! Tahle česká zpěvačka se toho opravdu nebojí

Má tělo bohyně…
Zdroj: Facebook.com
Na domácí půdě se řadí do úzkého okruhu zpěvaček, které se nebojí fanouškům zpříjemnit vizuální pohled... Victoria Velvet (34) na sebe opět upozornila, když odhalila své přednosti. A tentokrát ne na pódiu, ale na svém Instagramu, kde zveřejnila snímek, na němž pózuje nahoře bez.

Zpěvačka s exotickým nádechem je skutečně rajda, která se toho nebojí. Na svém profilu na Instagramu se pochlubila snímkem, z něhož musí být mnoho pánů paf, minimálně se jim rozproudí pořádně krevní oběh.

Victoria odhalila své poklady, které se řadí k těm vizuálně lepším. A sama si to nejspíše moc dobře uvědomuje. Možná proto sebrala odvahu a vytasila se s hříšným snímkem. Paradoxně o chvíli později ho ale z Instagramu stáhla. Nebyla ale dostatečně rychlá, protože nám ho do redakce zaslal věrný fanoušek.

Victoria možná zbytečně zpanikařila. Sami v galerii, pánové, posuďte, že za její parádní hrudníček si zaslouží palec nahoru.

Související články

Další články