Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTO: Svést agenta 007 jí moc práce nedá. Nová Bond girl je hodně žhavá

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Nová Bondovka
V nejnovější už pětadvacáté bondovce si zahraje po boku Daniela Craiga (51) krásná kubánsko-španělská herečka Ana de Armas (30). Kdo je tato neznámá kráska? V pár filmech si už zahrála a nebála se ani úplně odhalených scén.

Nová Bondovka se představí v dubnu 2020. Vedle již známého Bonda Daniela Craiga si zahraje zbrusu nová Bond girl, jejíž představitelka dosud nebyla příliš známá. Už teď je ale jasné, že jí nedá moc práce, aby Bonda svedla. Herečka s jižanskými kořeny je totiž zatraceně sexy.

Diváci mohou Anu znát z filmu z roku 2015 s názvem Nebezpečné pokušení, kde hrála vedle Keanu Reevese (54). Nebála se tam ukázat úplně nahá. Se stejným hercem si opět zahrála roku 2016 v mysteriozní krimi Exposed. Mezi její další herecké pokusy patří snímek Blade Runner 2049, kde se taktéž odhalila.

Herečka se narodila 30. dubna 1988 v Santa Cruz del Norte na Kubě, kde studovala divadelní školu. V roce 2006 debutovala ve španělském filmu Una rosa de Francia. S Craigem už se před kamerou potkala, hrála s ním ve snímku Knives Out, který přijde do kin letos v listopadu.

Není divu, že byla vybrána do nové role Bond girl. Ana de Armas (30) je velmi půvabná a s uměním svádět se dá říct narodila. Na sociálních sítích se ráda ukazuje v plavkách, což těší jistě mnoho fanoušků z jejích 1,3 milionu sledujících.

V letech 2011–2013 byla provdána za španělského herce Marca Cloteta a nyní chodí s moderním umělcem Alejandrem Piñeirem.

Související články

Další články