Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTO: Kámoška heroinové Terezy to přehání! Kompletně ODHALILA ROZKROK

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 132 fotografií
Foto uvnitř
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) trčí ve vězení a čeká na odvolací soud, její "kámoška" Simona Hučíková (24) si užívá života plnými doušky. Blonďatá světoběžnice, se kterou měla Tereza poskytovat služby ve švýcarském hampejzu, provokuje na každém kroku. Tělo už vystavila několikrát, tentokrát však kompletně odhalila rozkrok!

Za devět kilo heroinu v kufru vyfasovala Tereza Hlůšková přes osm let v pákistánském vězení. Naději na vysvobození vidí v odvolacím soudu, jenž proběhne v září. Do té doby hnije v přeplněné, špinavé cele. A její někdejší kámošku Simonu Hučíkovou to očividně vůbec netankuje.

Tahle silikonová blondýna to měla s Terezou táhnout ve Švýcarsku, kde údajně holky působily v nevěstinci. Sama také přiznala, že jezdívala i do Pákistánu. To už ale vzala voda a Simona chce, aby ji všichni brali jako úspěšnou fotomodelku. Nepoužívá k tomu svou tvář, nýbrž intimní partie.

Naposledy se vystavila v květnovém Playboyi a už tam odhalila víc, než je pro dívku slušných mravů zdrávo. Tentokrát ale zašla ještě dál a na Instagramu se pochlubila zcela nahým snímkem. Na něm si strká do rozkroku čokoládovou tyčinku. Není pochyb, že pro Simonu je zkrátka stud sprosté slovo.

Těsně po zatčení Tereza věřila, že jí Simona z pákistánského pekla pomůže. Jenže ta se k ní za pár týdnů otočila zády. "Každý v životě dělá chyby, a kdo tvrdí, že ne, udělal jich mnohem víc. Já se za své chyby nestydím, ale rozhodně nemám potřebu je jakkoli ventilovat. A i kdybych stokrát říkala, co se dělat má a co nikoli, každý si svou cestou omylů musí projít sám," vzkázala Simona mezi řádky, že na Terezu kašle a za svou minulostí dělá tlustou čáru.

Související články

Další články