Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTO: Dcera přerostla matku! Charlotte vytasila hrudník, nadnesl by ji i s Monikou

Zdroj: archiv
+ Dalších 59 fotografií
Foto uvnitř
S každým dalším kousancem do hamburgeru prohrává Charlotte Štiková (22) bitvu s obezitou. Naposledy vážila okolo 100 kilogramů a množí se hlasy, že tuhle hranici dávno pokořila. Lepší postavičku v plavkách už má dokonce i její matka Monika Štiková (46). Ta by mohla dceru použít místo člunu. Charlotte šla totiž donaha a vytasila obří plováky, jež mají snad větší nosnost než tanker.

Škoda, že se Monika Štiková (46) s dcerou Charlotte (22) rozhádala. Kdyby se spolu bavily, mohly si užívat parádní radovánky u vody. A stará Štiková by k tomu nepotřebovala ani lehátko, povozila by se totiž na Charlotte!

Teď ale vážně, vážit ve dvaadvaceti přes metrák je zdraví nebezpečné. To si však Charlotte očividně neuvědomuje, svému přebytečnému tuku se směje a myslí si, že je to roztomilé. "Takhle to dopadá, když vezme můj Ifko foťák do ruky," napsala k fotce svých plováků s tím, že je malá Štika. Asi tedy žije v zemi opaků.

Bude to znít až neuvěřitelně, ale Charlotte by si měla vzít velký příklad ze své matky. Monika zhubla 10 kilogramů a vypadá vážně skvěle. „Začala jsem cvičit a hlavně hodně běhám. Běh mě sice nebaví, ale prostě musím. Přiznávám, že jde také o lásku. Jsem spokojená ve vztahu, to jde pak všechno líp,“ svěřila eXtra.cz před nedávnem.

Související články

Další články