Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTKY ZASÁHLY DO ČESKÉ MISS! Rozhodně to nejsem já, mám přeci menší prsa, zuří Michaela Šmejkalová

+ Dalších 9 fotografií
Nádherná finalistka České Miss Michaela Šmejkalová čelí nepříjemnému problému. Někdo rozesílá nahé fotky svůdné blondýny a tvrdí, že je to Míša. Ta to ale popírá a v rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že se bude bránit právní cestou.

Nádherná finalistka České Miss Michaela Šmejkalová čelí nepříjemnému problému. Někdo rozesílá nahé fotky svůdné blondýny a tvrdí, že je to Míša. Ta to ale popírá a v rozhovoru pro eXtra.cz uvedla, že se bude bránit právní cestou.

Opakuje se to každý rok a letos je to tu znovu. Lidská závist prostě nezná hranice. Jakmile se v nějaké ostře sledované soutěži objeví nějaká sexy dívka, hned si mnoho zhrzených lidiček vzpomene, že má doma v archivu nějaké nahé fotky.

Letos se to stalo také finalistce České Miss Michaele Šmejkalové. Do redakce eXtra.cz (a zřejmě nejen tam) došly tři fotky, na kterých údajně má být nahá finalistka České Miss. Nejde o žádné porno, ale o takovou tu domácí erotiku, kdy puberťačky posílají nahé fotky pro kámoše a přítele.

Jenže od počátku se nám zdálo, že slečna na fotkách má mnohem větší ňadra, než jaké má Šmejkalová. Proto jsme si Míšu pozvali do redakce, abychom jí fotky ukázali a zeptali se, kdo na nich je.

„Rozhodně to nejsem já. Já mám menší prsa. Tohle je útok na mou osobu,“ sdělila šokovaná Šmejkalová s tím, že možná tuší, kdo se jí chce mstít. Michaela Šmejkalová kategoricky popírá, že by na nahých fotkách byla její maličkost. A rozhodla se, že věc nenechá jen tak usnout.

Že někdo posílá nahé fotky a navíc píše, že měla polonahá tančit na diskotéce v Itálii, považuje Šmejkalová za nechutnou a zlou pomluvu. A pomluva může být hodnocena jako trestný čin.

Míša je přesvědčená, že ji někdo chce před finále České Miss poškodit, a proto se spojila s právníkem. Uvidíme, jak celý spor dopadne.

VÍTE, KDO NAHÉ FOTO POSÍLÁ? VIDĚLI JSTE NĚKDY MISS TANČIT NA DISKOTÉCE V ITÁLII? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ.

Související články

Další články