Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nahé fotky, kde je vidět úplně vše! A také plánování nové rodiny. Tato žena chtěla nahradit Moniku v životě Petra Kramného!

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Byl rozhodnutý, že vymění blondýnu Moniku za blondýnu Šárku. Jedna umřela v Egyptě, druhá se měla stát jeho novou vyvolenou kočičkou, kterou mu budou závidět všichni chlapi ve fabrice. A Šárka se na život vedle Petra Kramného těšila. Zcela mu důvěřovala a nahé fotky, které mu posílala, jsou toho důkazem. Jenže hlavou jí pořád vrtal nepříjemný červíček - co když TO Kramný fakt udělal.

Kriminalisté, kteří sledovali a odposlouchávali telefon Petra Kramného, zjistili, že tento muž rozhodně nemá nudný život. A že také nemá nouzi o partnerky. A tak jednoho dne do podivného případu vstoupila slečna Šárka ze středočeských Čelákovic

Některé dívky mají rády, když má muž strniště. Jiným se podlamují kolena, jakmile vidí, že jejich vyhlédnutý frajer si matlá do vlasů tuny gelu. A pak jsou ženy, které fascinuje zločin a hoši na hraně zákona

Petr Kramný nouzí o fanynky rozhodně netrpí. Ženy různého věku mu na dálku drží palce, vyjadřují podporu a jsou ochotné přísahat na životy svých dětí, že Kramný své rodině rozhodně nic špatného neudělal.

Proč Šárku začal fascinovat Petr Kramný, je otázkou. Tehdy čtyřiadvacetiletá blondýna z Čelákovic ale byla začátkem roku 2014 přesvědčená, že nagelovaný vdovec je pro ni tím pravým

Součástí vyšetřovacího spisu jsou také fotografie, které zamilovaná Šárka Kramnému posílala. Je to taková ta nahá klasika, kterou si v 21. století posílá každý druhý zamilovaný páreček teenagerů.

Kriminalisté a advokáti, kteří mají ke spisu přístup, se tak mohou kochat pohledem na dokonalé křivky nadržené dívky. Šárka byla přesvědčená, že fotky ňader, zadku a nahého klína uvidí jen její Petr.

Jenže přes napíchnutý telefon se snímky dostaly do vyšetřovacího spisu a Šárka nyní musí trnout, který novinář je propálí jako první.

Dnes jsme paní Šárce volali a chtěli se jí zeptat, proč už s Kramným rodinu neplánuje a zda ty fotky máme vydat s rastrem nebo bez. Jakmile v telefonu uslyšela slovo "Kramný", bez rozloučení zavěsila.

Tahle holka Moniku ani Klárku nezabila. S případem vlastně nemá nic společného, je jen takovým pikantním vedlejším výsledkem sledovačky.

Co přesně s Kramným měla, bude ale zajímat soud. Ze zachycené telefonní komunikace totiž jasně plyne, že Kramný chtěl s Šárkou rodinu. Že to, co zanechal v Egyptě na hotelu, si chtěl znovu vyrobit doma v Česku. Místo Moniky bude v jeho posteli Šárka a časem mu dá nějakou novou Klárku Tak si to Kramný plánoval.

Obraz zlomeného truchlícího vdovce tak dostává další a další trhliny. Půl roku po smrti Moniky a Klárky Kramný řešil, zda mu slečna Šárka pošle i kozičky...

Šárka poslala, ale nakonec z toho veselka stejně nebyla. Holka z mrazivého vztahu vycouvala. Vadil jí mediální zájem o její nagelovanou lásku a také jí nedával spát takový nepříjemný ďáblík v hlavě, který pořád šeptal: "Hele, co když TO fakt udělal?"

Související články

Další články