Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nahé fotky Jany Vopěnkové od 18 let! Jsem pyšná na zadek, říká přítelkyně Schwarzenberga

+ Dalších 16 fotografií
Když se v roce 2013 objevila po boku Karla Schwarzenberga (82), mnoho mužů mu začalo závidět. Kdo by nechtěl Janu Vopěnkovou (30) vidět nahou. Úplně nahou. Domluvili jsme se s profesionálním fotografem a nechali nafotit sadu fotek, kde se vám Janička ukáže tak, jak ji příroda stvořila.

Bývalá přítelkyně Karla Schwarzenberga (82) má ráda luxusní věci a přiznává, že si ráda hraje a je to neposedná holka. Dnes je z ní krásná třicetiletá dáma, která nám mimo kameru přiznala, že je volná a hledá si práci.

Janu Vopěnkovou jsme potkali v ateliéru fotografa Filipa Matušinského. Ten se rozhodl, že Janičce Vopěnkové ukáže, jak vypadá jeho práce a jak se fotí akty. Jana souhlasila a začala se svlékat. A my jsme se začali ptát...

"Je to moje první focení, kdy ukážu celé odhalené tělo. A jsem z toho hodně nervózní," přiznala nám žena, o které se nyní hodně mluví.

Jano, stydíte se hodně?

"Trošku se stydím. Ale trochu se bojím odsouzení, že mě začnou zase lidé řešit a budou říkat, že jsem taková ta lehká a špatná holka."

Co vzkážete lidem, kteří o vás tvrdí, že jste zlatokopka?

"Je to závist. Lidé mi prostě závidí můj charakter, moji osobnost a můj vzhled."

Kterou část svého těla máte nejraději?

"Jsem pyšná na svůj zadek, protože můj zadek je velmi exkluzivní. Takže na zadek jsem fakt hrdá a mám ho ráda."

V tu chvíli do rozhovoru vstoupil fotograf. "Když někdo s focením začíná, tak je nejdůležitější pózování. Dostat modelku do pózy, ve které se bude dobře cítit a zároveň to musí dobře vypadat. Modelka se nesmí tvářit, že to nedělá ráda," má jasno Filip Matušinský.

Jak focení dopadlo? A proč byla Vopěnková na konci pózování totálně zpocená? Podívejte se na celé video.

Exkluzivní odhalené fotky najdete ve fotogalerii pod článkem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy