Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nahé fotky, alkohol a kocovina. Aleš Cibulka své hosty pořádně opil!

Aleš Cibulka své hosty pořádně opil!
Zdroj: TV Barrandov
+ Další fotografie
Večírky, mejdany, kocoviny a vyprošťováky. To budou hlavní témata dnešního dílu pořadu Můžu dál?, který vysílá TV Barrandov. Moderátor Aleš Cibulka (39) si k sobě domů pozval takzvanou vědeckou radu ve složení Iva Hüttnerová (68), Martina Hudečková (52), Hanka Křížková (59) a Ivo Šmoldas (61). A jak to dopadlo? Všichni byli pod obraz!

Aby se hosté na natáčení dostatečně připravili, sešli se už den předem a pořádně to roztočili! „Co vám budu povídat, Martina i Iva si ustlaly na naší sedačce, decentní Iva dokonce coby provizorní polštář použila svou kabelku. Hanka Křížková, ta spala přímo v kuchyni na baru,“ prozradil Cibulka, který žije s dabérem Michalem Jagelkou (39).

Naštěstí se ale jednalo o nahranou scénku a nikomu nakonec špatně nebylo. Přesto se celý večer točil kolem alkoholu. „Já začínala u dezertního vína, samozřejmě podle ceny. V sedmnácti jsem pila pivo, abych byla drsná. Pak jsem přešla na DAMU a stala se ze mě dáma intelektuálka – klobouk a vínečko. Potom jsem bydlela na koleji, kde bylo hodně Jugoslávců a ti vozili rakiji,“ vzpomínala Hüttnerová, která vše zakončila zpěvem!

A protože měl každý z hostů donést několik fotografií, které neměl nikdy nikdo vidět, bude i na co koukat. Kromě ještě vlasatého Šmoldase se mohou diváci těšit také na nahou Hüttnerovou! A jak jsou na tom hosté s alkoholem dnes? To se dozvíte už večer ve 20.15 na TV Barrandov v jubilejním, 20. díle pořadu Můžu dál?

Související články

Další články