Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nahé bohyně Belohorcová a Verešová: Na Valentýna přichystaly svým mužům žhavé vzrůšo!

+ Dalších 48 fotografií
sexy galerie
Andrea Verešová (38) a Zuzana Belohorcová (42) se na Valentýna pořádně odvázaly. Obě dvě mají po svém boku partnery, kterým se při pohledu na takové fotky musel tajit dech. Andrea i Zuzana vypadají naprosto skvostně, a to i přesto, že dvacet jim už rozhodně není!

Andrea Verešová (38) a Zuzana Belohorcová toho mají hodně společného. Kromě toho, že obě mají kolem čtyřicítky, tak na svůj věk vypadají naprosto skvostně. O dvacet let mladší holky by si z nich klidně mohly vzít příklad.

Drahé polovičky dvou krásek musely být hodně překvapené, když jim jejich ženy přichystaly takové překvapení. Modelka Andrea má dokonalou postavu, čemuž se nelze divit. Kvůli své práci si holt musí udržovat figuru.

Ale od bývalé moderátorky Peříčka Zuzany Belohorcové se to až tak neočekává, a přesto vypadaná senzačně. „Je moc dobře, že se dámy nestydí jít s kůži na trh,“ komentují fanoušci polonahé fotky na sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Další články