Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nahatý John Cena, Emma Stone zápasící s šaty a těhotná hvězda Muzikálu ze střední: Trapasy a překvapení na Oscarech

Trapasy a překvapení na Oscarech.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 19 fotografií
Trapasy

Oscarová noc je za námi. Nejvíce sošek, tedy sedm, si odnesl snímek Oppenheimer pojednávající o astrofyzikovi Robertu Oppenheimerovi. Slavnostní večer, který se uskutečnil v Dolby Theatre v Los Angeles, si nenechala ujít plejáda známých osobností, jak napsal web Page Six. A  rozhodně nechybělo ani několik trapných nebo překvapivých momentů, které se během předávání cen staly.

Největší filmová noc zná své vítěze. Sedm oscarových sošek si odnesl snímek Oppenheimer od režiséra Christophera Nolana. Naopak ostrouhal například film Barbie, který si odnesl pouze jednu sošku, a to za Nejlepší originální píseň ‚What Was I Made For?‘.

Oscaři jsou nejen důležitou, ale také nesmírně sledovanou akcí. Na místě je mnoho fotografů a když se stane byť sebemenší trapas, fotoaparáty ho zachytí. A to se stalo i tento rok.

Emma Stone a její problém s šaty

Když si šla herečka Emma Stone vyzvednout sošku za snímek Chudáčci, čekalo ji nemilé překvapení. Její zelenkavá róba od Louis Vuittona bez ramínek se jí totiž náhle zezadu rozepla a herečka si tak musela šaty držet, aby nevykouklo něco, co nemělo. „Moje šaty jsou rozbité,“ přiznala s humorem sobě vlastním Emma.

John Cena předával ocenění nahý

Naprostý šok čekal přítomné i diváky v televizi, když se na pódiu objevil zápasník a moderátor John Cena. Byl totiž zcela mahý a intimní partie si zakrýval obálkou s nápisem Costume Design, v níž byl vítěz v kategorii nejlepší kostýmní návrh. Posléze na něj byl hozen přehoz, aby mohl obálku otevřít a vyhlásit onoho vítěze. Sošku si nakonec odnesli Bídníci s Emmou Stone v hlavní roli.

Toto vystoupení má ale své opodstatnění, alespoň jak to vysvětlil moderátor Jimmy Kimmel. Nahotou byl vzdán hold herci a moderátorovi Oscara z roku 1974 Davidu Nivinovi. „Na 46. ročníku Oscara v roce 1974 byl David Nivin uprostřed představování Elizabeth Taylorové, když v tom přes jeviště přeběhl nahý muž,“ vysvětlil Kimmel, jak je ostatně vidět i na virálních videích na síti X.

Růžové vystoupení Ryana Goslinga

Nejedná se o žádný trapas, ovšem musíme ho zařadit do kategorie už jen z toho důvodu, jak vtipně herec Ryan Gosling ve svém celorůžovém outfitu na pódiu působil. Ve svém křišťály posypaném obleku od Gucciho zazpíval píseň ‚I’m Just Ken‘ z filmu Barbie a bylo vidět, že si celý večer patřičně užil, jak napsal web Page Six.

Kirsten Dunst málem spadla

Půvabná herečka známá ze Spider-Mana Kirsten Dunst měla co dělat, aby udržela rovnováhu. Na červeném koberci před obrovskou soškou Oscara, kde se celebrity fotí, totiž málem spadla na svých vysokých podpatcích a musela se sochy přidržet. Její manžel Jesse Plemons byl naštěstí celou dobu po jejím boku a herečce přišel na pomoc. Všichni se pak tomu už jen zasmáli, jak je vidět na videu od Variety.

Těhotná hvězda Muzikálu ze střední

Půvabná herečka Vanessa Hudgens, známá svou rolí Gabriely v trilogii Muzikál ze střední, všechny přítomné překvapila. Na udílení cen dorazila v průsvitných šatech a všem dala na odiv své těhotenské bříško. Nikdo nevěděl, že je herečka těhotná, byl to proto pro všechny pořádný šok. Prvního potomka čeká s baseballovým hráčem Colem Tuckerem, kterého si v prosinci minulého roku vzala, jak jsme psali v tomto článku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Oscar 2024

96. ročníku předání filmových cen Oscar za snímky uvedené v roce 2023 vévodily filmy Oppenheimer a Chudáčci. Slavnostní večer se uskutečnil 10. března 2024 v Los Angeles.

Oscar 2024 - výsledky

Nejvíce Oscarů získal favorit Oppenheimer – celkem 7 sošek, včetně ocenění za nejlepší film, režii (Christopher Nolan) a herce v hlavní roli (Cillian Murphy). Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli získala herečka Emma Stone (Chudáčci).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy