Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nahatá Ordinace v růžové zahradě: Bude to peklo v řetězech, říká Martin Zounar

+ Další 2 fotografie
Nahý Bobo
Ordinace v růžové zahradě 2 se po vánoční pauze vrací na obrazovky. Díl 1003 se jmenuje Do naha a jeho titul skutečně nelže. Členové záchranky v rámci focení charitativního kalendáře odložili pracovní oblečení a s fotografem Tomášem Třeštíkem nafotili pikantní fotky. Diváci rozhodně nečekali, že uvidí Drábovou, Hanáka, Kováře, Doležala a další oblíbené záchranáře v lechtivých pózách. Nejvíc ze všech se svlékl známý vtipálek Bobo Švarc, kterého hraje oblíbený Martin Zounar.

Tento čtvrtek se můžete těšit na bestiální díl“ uvedl populární herec Martin Zounar v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. „Budu skoro úplně nahý a je to strašný peklo. Dalo by se říct, že čtvrteční díl s Martinem Zounarem bude peklo v řetězech“ směje se herec a dle intonace se opravdu těší, co na to řeknou jeho fanoušci.

Tiskové oddělení TV Nova veřejně uvádí, že se Ordinace vrací ve čtvrtek na obrazovky ve velkém stylu. Členové seriálové záchranky, v rámci nafocení charitativního kalendáře fotografem Tomášem Třeštíkem, odložili oblečení.

Ordinace v růžové zahradě 2 právě vstupuje do poslední sezóny, která bude, údajně, divácky nejatraktivnější. Aby si mohli diváci oblíbeného seriálu naplno vychutnat příběhy svých hrdinů co nejdéle, bude TV Nova až do června 2021 vysílat ve čtvrtek vždy jen jeden díl.

Na ukázku s nahým Zounarem alias Bobo Švarcem se můžete podívat výše.

Související články

Další články