Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Naháč zaútočil na SuperStar: Tantrický masér Jiří si to štrádoval, jak ho pánbůh stvořil

+ Další fotografie

Už v neděli večer pokračuje oblíbená pěvecká show SuperStar. Pro diváky je připravena čtvrtá epizoda castingových dílů. Rozhodovat o postupu soutěžících bude opět skvělá porota ve složení – Patricie Pagáčová (32), Monika Bagárová (27), Leoš Mareš (45), Pavol Habera (59) a Marián Čekovský (44).

Spousta lidí má před televizními kamerami zábrany a nedokáží se tak úplně uvolnit. To ale rozhodně neplatí o Jiřím Šťastném z Brna, který se rozhodl porotě ukázat svůj pěvecký talent a ostatním ukázal mnohem víc, než chtěli vidět.

Jirkův příběh začíná v Brně, kde žije celý svůj život. Vystřídal již spoustu profesí včetně pouličního zpěváka.

V současnosti se ale živí hlavně masážemi – a ne, jen tak ledajakými – rovnou tantrickými. A jak sám říká, nejraději masíruje muže.

Jiří přitom už delší dobu hledá svou vyvolenou a stále ji nemůže najít. Ostatně i casting SuperStar využil jako svou malou seznamku a neváhal vytáhnout veškeré své zbraně, aby potenciální životní partnerku našel.

A tím myslíme opravdu veškeré zbraně. Jirka se totiž na castingu vysvléknul úplně donaha a ukázal přítomným ženám vše, co jim může nabídnout.

Související články

Další články