Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nahá těla, luxusní auta, jachty a kabelky. Zlatá mládež z Řecka prostě umí žít!

Zlatá mládež z Řecka ráda vystavuje svoje těla.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 17 fotografií
Děti bohatých rodičů prostě umí žít! Zlatou mládež potkáme úplně všude, v Singapuru, ve Velké Británii i v Nigérii. Extrémní bohatství ukazují i v Řecku, a to za každou cenu. Na Instagramu se chlubí nahými těly, luxusními jachtami i drahými kabelkami.

Zlatá mládež má opravdu velmi těžký život. Místo aby děti bohatých rodičů vstávaly denně do práce a stresovaly se ze svého šéfa, raději si užívají života. Proč taky makat, když mamka s taťkou mají dost. Místo toho se raději flákají na jachtách, u bazénu a svět dráždí na Instagramu fotografiemi, které se normálním smrtelníkům rozhodně nelíbí.

Instagramový účet Rich Kids of Greece je plný fotografií dětí boháčů, které rozhodně vědí, jak utrácet peníze. Nebojí se odhalit ani svoje tělo a ukázat luxus, který jim patří. Boháči, kteří žijí u Středozemního moře, se rozhodně nenudí. Předvádějí exkluzivní auta, velké jachty, hodinky, kabelky i alkohol. Například pod fotografií s hodinkami Rolex je napsáno: „Nejlepší dárek od mého táty!“ Je vidět, že pro tatínka milionáře je to jako nic.

Na dalším snímku sedí dvě dívky zády k fotoaparátu a ukazují svoje červené podrážky, aby všichni viděli, že jejich boty jsou navržené přesně jim na míru od návrháře Loubotina. Na jiném snímku zase stojí láhev luxusního šampaňského Brignac Ace of Spades na zídce s výhledem na moře. Taková láhev stojí až 7 tisíc korun!

Nechybí ani pózy za volantem Bentley, Ferrari, Verandy a Lamborghini v hodnotě několika milionů korun. Na Instagramu můžete také vidět fotografii s několika klíči drahých luxusních bouráků. Děti bohatých rodičů se prostě rády chlubí a snímky zveřejňují každý den. Co by asi tak jiného měly celý den dělat. Zvlášť dcery rády ukazují svoje sexy zadečky. Jak si žije zlatá mládež z Řecka, se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články