Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Nahá Sisa Sklovská (55) rozdělila národ: Na to už nemáš, ječí jedni, ale má, oponují druzí

Nahá Sisa Sklovská (55) rozdělila národ: Na to už nemáš, ječí jedni, ale má, oponují druzí
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
INSTAGRAM

Slovenská operní diva Sisa Sklovská je ve svých pětapadesáti letech pořád opravdu krásná žena! Má postavu, kterou by ji mohla závidět kdejaká i o řadu let mladší žena. Sisa se nemá za co stydět, a tak na svém Instagramu zveřejnila fotografii, kde je téměř nahá. Reakce sledujících byly všelijaké...

Sisa Sklovská je uznávaná zpěvačka, které před časem byla diagnostikována Dupuytrenova kontraktura dlaní, kvůli čemuž musela podstoupit náročnou operaci obou svých rukou. Z nemocnice už byla propuštěna a relaxuje doma. Teplé jarní dny zalité sluncem tráví u bazénu, kde i zapózovala téměř nahá před fotoaparátem. Svým tělem se pak pochlubila na Instagramu.

Úspěšná pětapadesátiletá umělkyně se však dočkala nemalé kritiky na svou postavu od sledujících na Instagramu. „Za mě je tahle fotka nepěkná. Ne vždy je všechno vhodné odhalit. Ale důležité je, že se líbíte sama sobě,“ objevilo se v komentářích společně s jiným komentářem, který zní: „Fuh, jaká ochablá stehna a zadek, čas se dost podepsal.“ Jeden z diskutujících pod fotkou rovněž zavtipkoval na věk zpěvačky Sklovské a napsal: Na 70letou to celkem ujde.

Jiní ale Sisu v komentářích zase brání. Odvážná a pěkná nebo například Konečně pěkná baba, zní v diskuzi.

A co si myslíte vy? Dejte nám vědět v komentářích

Související články

Další články

Nejnovější kauzy