Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Simona Krainová se opět svlékla: Nenechám si mluvit do života

Nahá Simona Krainová posílá vzkaz všem sledujícím.
Zdroj: Archiv Simona Krainová
+ Dalších 6 fotografií
nahý vzkaz
Modelka Simona Krainová (47) se i přes vlnu kritiky, kterou schytala za sdílení svého těla v rouše Evině, nepřestává svlékat. Ač bere Simona negativní komentáře s nadhledem a často se nad nimi spíše pobaví, tak se rozhodla k celé situaci svého svlékání jasně vyjádřit.

Simona Krainová (47) patří mezi nejúspěšnější české modelky a vzhlíží k ní mnoho žen a dívek nejen pro její kariéru, ale také neustálou snahu se zlepšovat ve všech ohledech. Není se tedy čemu divit, že si i v sedmačtyřiceti letech a po dvou dětech udržuje figuru snů a ráda ji dává na odiv i svým fanouškům na sociálních sítích.

Obzvlášť v poslední době se Simona se sdílením odhalených snímků doslova rozjela a její obdivovatelé se musí na jejím instagramovém účtě cítit jako v ráji. Mnoho lidí ale odvážné zveřejňování její postavy nechápe a kritizují ji. Půvabná modelka si s věčnými kritiky ale hlavu neláme a poslala jim jasný vzkaz.

"Už jsem si o sobě přečetla za tu dobu, co tady jsem, mnoho věcí, jak mám žít svůj život, jak moc a málo můžu být oblečená, jak se mám chovat, jak mám mluvit, jak se mám tvářit, jaké filtry nesmím používat, jak vychovávat své děti, jak dlouhé vlasy mají mít, dokonce i co máme jíst u štědrého stolu, jak ve svém věku mám a nemám veřejně vystupovat a ješte chybí, jak rychle mám dýchat a kdy mám spát," svěřila se.

Slova vděku, ale život si má každý prožít pouze podle sebe

Simona patří mezi ženy lvice, ví, že úspěch si musí člověk vydobýt a nenechává jej pouze napospas osudu. Sledujícím poděkovala za veškeré názory, ale svůj vlastní a ten nejdůležitější názor na svůj život si vzít nenechá.

"Děkuji za všechny vaše zprávy, názory a dovolím si prosím pěkně jen žít podle svých pravidel a plánů a dělejte to prosím taky. Žijte si i přes všechny moudré názory ostatních svůj sen, já ovce nikdy nebudu a naštěstí děkuji za jasnou přesilu super žen a mužů, které tady mám a těch co mají stejný plán, některé vaše zprávy mi vykouzlí slzy, ty hezké slanější. Děkuji z celého srdce za ně, miluju," dodala Simona.

V galerii se podívejte na top nejkrásnějších fotek Simony Krainové.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy