Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nahá se už neukážu! Slavná modelka má srdceryvný vzkaz pro obyčejné ženy

Být dokonalá stojí hodně námahy!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Zanedlouho už zamíří do modelkovského důchodu, přesto je Adriana Lima (36) stále jednou z nejžádanějších supermodelek. Brazilská kráska nikdy neměla problém odhalit své dokonalé tělíčko, po 20 letech v módním průmyslu ale přišel zlom. Má vzkaz pro všechny obyčejné ženy a rozhodla se, že nahotu ze svého života nadobro vyškrtne.

Brazílie na ni může být právem pyšná. Adriana Lima je nejznámějším andílkem ze stáje Victoria's Secret a přesto, že už jí táhne na čtyřicet, zájem o ni pořád neklesá. Právě naopak. Modelka, která nikdy neměla problém ukázat své skvostné tělo tak, jak jí ho bůh nadělil, ale hodlá přistoupit k ranzantní změně.

„Každý den se probouzím s otázkou, jestli vypadám dobře. Jestli budu v práci úspěšná. A tak jsem si konečně uvědomila, že většina žen nejspíš vstává s myšlenkami, že chtějí dosáhnout ideálu, který dnešní společnost nastolila. Který se na nás valí třeba i ze sociálních sítí,“ píše Adriana v překvapivé zpovědi na Instagramu.

„Myslím si, že to není správný způsob, jak prožít život. Není to psychicky a mentálně zdravé a únosné,“ prohlásila modelka. A rázně dodává: „Proto jsem se rozhodla učinit změnu. Už se nikdy nesvléknu kvůli takovým prázdným důvodům!“

Jak je vidět, i dokonalé krásky o sobě pochybují. Adriana je jedna z mála, která to dokázala přiznat. A je od ní nanejvýš pozorné, že nechce způsobovat trable ženám, jež nevypadají jako kočičky z obálek lesklých časopisů. Palec nahoru!

Související články

Další články