Brazílie na ni může být právem pyšná. Adriana Lima je nejznámějším andílkem ze stáje Victoria's Secret a přesto, že už jí táhne na čtyřicet, zájem o ni pořád neklesá. Právě naopak. Modelka, která nikdy neměla problém ukázat své skvostné tělo tak, jak jí ho bůh nadělil, ale hodlá přistoupit k ranzantní změně.

„Každý den se probouzím s otázkou, jestli vypadám dobře. Jestli budu v práci úspěšná. A tak jsem si konečně uvědomila, že většina žen nejspíš vstává s myšlenkami, že chtějí dosáhnout ideálu, který dnešní společnost nastolila. Který se na nás valí třeba i ze sociálních sítí,“ píše Adriana v překvapivé zpovědi na Instagramu.

„Myslím si, že to není správný způsob, jak prožít život. Není to psychicky a mentálně zdravé a únosné,“ prohlásila modelka. A rázně dodává: „Proto jsem se rozhodla učinit změnu. Už se nikdy nesvléknu kvůli takovým prázdným důvodům!“

Jak je vidět, i dokonalé krásky o sobě pochybují. Adriana je jedna z mála, která to dokázala přiznat. A je od ní nanejvýš pozorné, že nechce způsobovat trable ženám, jež nevypadají jako kočičky z obálek lesklých časopisů. Palec nahoru!