Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nahá prsa českých hvězd! Kdo je má umělá, přírodní a nebo komu zpackali plastiku?

Výjimečný dekolt má Ewa Farna!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Vnady žen jsou obdivovány už od doby kamenné, no možná i gorily si je obdivují, co my víme. Dnes jsme našli pár pěkně žhavých fotek vnad našich známých žen. Máte rádi malá či velká prsa? To je fuk, tady si každý přijde na své!

Jana Doleželová (35) není zrovna obdařena velkými přírodními prsy. Ale to nevadí, i malá kůzlátka můžou být pěkně žhavá, o tom ví své i takový Karel Janeček. Nicméně se u Jany cení i fakt, že svůj dekolt nezaprodala za trapné PR, aby je měla udělaná zdarma. Tomu se říká úroveň.

Simona Krainová (43), naše úspěšná senior modelka, která i ve svém věku dokáže zúročit každý centimetr svého těla, patří také do sekce “přírodní vnady českých hvězd”. I přesto, že je tváří kliniky, nikdy nepodstoupila takovou operaci, která by byla opravdu poznat. A to je u stárnoucí modelky cenné. Její prsa jsou střední velikosti, ale ještě před zpevněním. No a co? Je to přece matka dvou dětí!

Petra Faltýnová (38), to je naše známá prsní provokatérka! Její vnady prošly šikovnýma ručkama plastického chirurga, ale ne v Čechách, ale v zahraničí. Možná tedy určitě Péťa udělala správnou volbu. Co si budeme povídat, plastický chirurg ze Západu je jiná třída než tady u nás. Ale o to víc se pak plácnete přes kapsu! I když jsou její prsa umělá, my se pohledem na ně nemůžeme nabažit.

Ewa Farna (23), tuhle česko-polskou zpěvačku byste možná v naší kategorii vůbec nečekali. Ale i Ewička umí provokovat. Jelikož je hodně mladá, tak vyrazila na večírek jen v saku bez podprsenky, která by jí jinak byla oporou. Tu podle všeho ale vůbec nepotřebuje! Ewička má hodně dětí mezi svými fanoušky, a tak proto jsou tyto “úlovky” jejích vnad vzácností.

Monika Koblížková, přítelkyně Leoše Mareše, se obvykle snaží být konzervativnější, co se hlubokých výstřihů na šatech týče. Zde můžete vidět, že sice velký výstřih nemá, ale byla natolik odvážná, že si nevzala podprsenku, i když věděla o tom, že má vystřižené strany topu. I Monika prodělala plastiku svých vnad. Bohužel tahle se moc dobře nepovedla. Její chirurg jí zanechal takové jizvy, jako kdyby prodělala dva císařské řezy na prsou. Kdyby se jen předem raději informovala u Leošovy ex, Petry Faltýnové…

Související články

Další články