Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Nahá Ornella vyvolala poprask: Jedni jí tleskají, druhé odvážný snímek pohoršil

Ornella je na své poprsí řádně pyšná.
Zdroj: Se souhlasem Ornelly Koktové
+ Dalších 11 fotografií
kráska

Ornella Koktová nedávno oslavila třicetiny a nyní se na Instagramu pochlubila fotkou, jak ji pánbůh stvořil. A my smekáme. Na to, že je maminkou tří dětí, vypadá naprosto senzačně. Přesto se najdou i lidé, kteří se nad jejím snímkem pohoršují.

Ornella Koktová (30) má za sebou tři porody, s manželem Josefem Koktou vychovává syny Quentina a Svena a dceru Lili. Má se ráda a nebojí se pochlubit ani odvážnější fotkou. Tentokrát šla rovnou úplně donaha a její snímek vyvolal na Instagramu patřičný rozruch.

Nahá Ornella vyvolala rozruch

"Orny, myslela jsem, že tohle nemáš zapotřebí...," ozývá se v komentářích. "Tak hezčí fotky byly s vašimi dětmi, tohle mě nebere," pohoršuje se Jarmila. "Hezká fotka, já osobně bych ji vyfotila pro svého muže, vy ji ukážete všem. Co člověk, to názor, respektuji váš postoj, ale na mě příliš," píše další.

Většina komentujících ale Ornelle naopak tleská. "Komu se to nelíbí, je to jen závist. Závidí jen, že nevypadají taky takto po 3 dětech. Klobouk dolů, Orny," smeká Gábi. "Nahota je přirozená věc! Nic si nedělejte z těch, co se tady pohoršují. Nahota nijak nesnižuje ničí hodnotu, ani nevypovídá nic o charakteru nebo sebeúctě," má jasno Lucie.

Z třicetin si nic nedělá

Ornella sama bere věci s nadhledem. Včetně věku. "Hodně lidí to prožívá. Mají pocit, že snad přes noc zestárnou. Já to tak nemám. Pocitově to přecházím. Vůbec mě to neděsí. Vnímám to pořád jako mládí. Spousta starších totiž považuje třicítku za směšné mládí, skoro dětství. Mám hrozně práce, do toho děti, takže svůj věk a narozeniny opravdu nijak neprožívám,“ okomentovala pro eXtra.cz své 30. narozeniny, které měla 17. února.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy