Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nahá Nela Slováková znovu škádlí od moře: Prsa zakryla pouze lahví šampaňského

Nela Slováková: Nahá blondýnka zapózovala v Chorvatsku
Zdroj: Se souhlasem Nely Slovákové
+ Dalších 9 fotografií
Nahota

Brněnská influencerka a kontroverzní podnikatelka Nela Slováková (32) si nedá pokoj a stále dráždí své sledující na sociálních sítích. Tentokrát přidala na Instagram fotografii z dovolené v Chorvatsku, a jak už to bývá, v pozdravu od moře nechyběla nahota. 

Nela Slováková je proslulá tím, že se nebojí nahoty. Ostatně jak se její fanoušci mohli přesvědčit už nesčetněkrát, brněnská influencerka ráda provokuje žhavými snímky. Mnohokrát už na fotkách na Instagramu zveřejnila svůj zadeček či prakticky nahá prsa.

Ani tentokrát fanoušky nezklamala. Na Instagram přidala fotku z dovolené v Chorvatsku, kterou si zpříjemnila vyjížďkami na člunu. Panorama jedné ze zátok pak využila pro svůdný snímek, při němž se nechala zvěčnit na přídi a byla tradičně nahá.

Influencerka sice ve své poloze zakryla intimní partie, přesto je vidět část bujného dekoltu. Ostatně ten je tak velký, že se rozhodně nedá celý zakrýt rukou či lahví, jak se o to Slováková pokusila ve svém nejnovějším příspěvku. Co na tom, že šlo o placenou spolupráci? Nažhavení fanoušci byli opět jako u vytržení.

Dovádění ve Varech

Influencerka Nela Slováková se šokovat nebojí. To ostatně předvedla i na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech, kam vynesla jedny z nejodvážnějších šatů celé slavnostní události, jak již redakce eXtra.cz informovala. "Nely, jsi krásná baba, ale tyto šaty se na festival teda vůbec nehodí, jsou moc laciné," shodla se značná skupina lidí.

Ta si z kritiky však hlavu nedělala a podivné pruhy látky před časem přeměnila ve velmi rajcovní plavečky. Podívejte se, jak jí sluší.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy