Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nahá Nela Slováková dráždí rybáře svým tělem: Silikony i rozkrok sotva zakryla

Nela Slováková dostala nejen rybáře do kolen.
Zdroj: se souhlasem Nela Slováková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
odvážný snímek

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (32) opět dráždí, a to nejen rybáře v Chorvatsku, ale také své fanoušky. Na svůj Instagram přidala snímek svého já tak, jak ji pánbůh stvořil. Silikonové vnady sotva zakryla jednou rukou, zatímco se druhou snažila schovat pod kusem oblečení i intimní partie. Blondýnka zkrátka ví, co na její obdivovatele platí.

Hříšná Nela Slováková i několik let po vítězství v Hotelu Paradise dokazuje, že jí byla show vytvořená na míru, a od té doby nepřestává provokovat. Možná i proto si drží svou základnu příznivců stále tak vysoko.

Hříšná Nela Slováková provokuje rybáře

Fanoušci jejího Instagramu jsou zvyklí, že je Nela pravidelně zásobuje snímky svého zadečku nebo těla v plavkách. Tentokrát se po nějaké době dočkali i fotografie, na které brněnská podnikatelka pózuje zcela nahá.

S drdůlkem na hlavě poslala pozdrav svým obdivovatelům, zatímco se vyhřívá ve své druhé domovině v Chorvatsku, kde si s partnerem pořídila nemovitost. "Doma, mimo turistickou sezónu. Nikde nikdo, jen rybáři se potěšili," uvedla ke snímku.

Kvůli Nele mění muži profese

Netrvalo dlouho, co fanoušci blondýnku zahrnuli lichotivými komentáři. Některé pány dokonce přesvědčila k rybaření. "Vždy jsem chtěl být rybářem, přesvědčila jsi mě. Rybáři museli být šťastní, i když nic nechytili," uvedl jeden z obdivovatelů, zatímco se další ptají, "kdy a kde" se takhle do budoucna opět objeví.

"Chápu rybáře. Nejsi holka, co by mě nějak uchvátila, ale tvoje postava je fakt extraliga," vzkázal Nele další muž. "S takovou postavičkou bych i já chodila jenom nahá, bomba," dodala jedna z fanynek.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy