Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nahá Monika je mi u p*dele, ale rodinu to ničí: Michal Štika hodně otevřeně o manželce!

Michal Štika se vyjádřil k Monice.
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 113 fotografií
Monika Štiková (45) má za sebou perné dny. Nejdříve nafotila erotické snímky pro Blesk. Její dcera Ornella (26) pak zveřejnila nelichotivé fotky, které ukazují Moniku bez retuše. Monika zuří a dcery se zřekla. Co si o celé věci myslí Michal Štika, který chystá rozvod?

Na úvod si musíme připomenout, co se v rodině Moniky Štikové nyní děje. Monika se rozhodla, že nafotí erotické snímky pro deník Blesk. Snímky vyšly v pondělí ráno. Ten samý den večer Ornella Koktová na svém Instagramu uveřejnila snímky bez retuše. Tady Monika Štiková lichotivě opravdu nevypadá. Povislá prsa a břicho zalité faldíky? Na tom není nic svůdného.

Monika se urazila a pak Ornelle vzkázala, že už není její dcerou a ona pro ni není matkou – psali jsme tady.

Z celé záležitosti je nešťastný také Michal Štika. Ten se o erotických fotkách dozvěděl jako poslední.

„Hele, já to ani nevěděl. Volal mi to až kámoš. Tak jsem zastavil u benzíny a šel si to koupit. Víš co, mně je nahá Monika u prdele. Asi to dělá kvůli tomu svému mladému miláčkovi. Mně spíš vadí, že mi ničí vztahy. Když už něco začne, tak jí to vadí a moje fanynky jsou jí trnem v oku. Jak jsem teď trochu vidět, tak se mi ženy ozývají ze všech stran. A jí to vadí. Asi si myslela, že za hvězdu bude jen ona. Co ti mám povídat. Bývala normální, byla v pohodě. A že teď řekne, že Ornella už není její dcera a že ona pro ni není matkou? To je fakt nechutný. Rodiče a děti by prostě měli držet spolu,“ uvedl pro eXtra.cz Michal Štika.

Související články

Další články