Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nahá Madonna o koronaviru: Z jejího videa si lidé tropí žerty, podle nich jí přeskočilo

+ Dalších 5 fotografií
Madonna (61) je kromě svého zpěvu známá i tím, že velmi ráda vzbuzuje zájem veřejnosti a je jí v podstatě jedno, zda sklidí pozitivní či negativní ohlasy. Zřejmě i proto se rozhodla vyjádřit ke koronaviru, a to za pomoci velmi kontroverzního videa. V něm tvrdí, že nákaza je skvělý ekvalizér.

Ve vaně, nahá, obklopená růžovými lístky – přesně takhle se Madonna rozhodla promluvit o pandemii koronaviru. Ve videu si odhalené části těla zakrývá pouze vodou a vlastníma rukama a za zvuků uklidňující hudby popisuje, co z jejího úhlu pohledu nákaza znamená.

Video se svým vyjádřením ke koronaviru Madonna sdílela na sociálních sítích. „To je to zajímavé na nemoci Covid-19. Nezajímá ji, jak jste bohatí, jak jste slavní, zábavní, chytří, kde žijete, kolik vám je a jaké úžasné příběhy můžete se světem sdílet,“ rozpovídala se nahá zpěvačka.

„Koronavirus je dokonalý ekvalizér. Co je na něm děsivé, to je na něm skvělé,“ dodala Madonna, která tvrdí, že pokud nebudeme opatrní a necháme tuhle loď potopit, půjdeme ke dnu všichni.

Parodie na Madonnu

Vzhledem k nátuře zpěvačky bylo jen otázkou času, než si z ní i videa lidé začnou dělat legraci. Ačkoliv pár příznivců si její vyjádření našlo, veřejnost si ze záběrů spíš utahuje a tvrdí, že Madonna je zkrátka z jiného světa nebo jí definitivně přeskočilo.

Související články

Další články