Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nahá Lela Ceterová se pochlubila ultrazvukem: Je to malý Karlos, jásají fanoušci

Lela Ceterová: Bude to kluk, miminko je celý Karlos Vémola, mají jasno fanoušci
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
+ Další fotografie
Miminko

Bude to kluk, mají jasno fanoušci poté, co jim Lela Ceterová (31) na sociálních sítích ukázala snímek z ultrazvuku. Miminko jako by z oka vypadlo tatínkovi Karlosovi Vémolovi (36) už teď. A to se ještě ani nenarodilo. Lela kromě toho zapózovala nahá a nutno dodat, že jí těhotenství na kráse jen přidává.

Bude to kluk, mají jasno fanoušci

"Být těhotná znamená, že jsem každý den blíž ke dni, kdy poznám lásku svého života," napsala budoucí dvojnásobná maminka Lela Ceterová (31) pod nahý snímek, na kterém je vidět její zakulacené bříško už v plné parádě. Lela se také pochlubila snímkem z ultrazvuku, na kterém s Karlosem (36) nedávno byli.

"Byli jsme na 3D ultrazvuku a viděli jsme svoje miminko. Je to nádherný pocit," rozplývala se Lela na sociálních sítích. Fanoušci se v komentářích potom div že nepomátli, a přestože pár ještě světu pohlaví miminka neoznámil, zdá se, že mnoho lidí už má zcela jasno.

"Je to kluk, je to kluk," hlásali nadšeně v komentářích a zmiňovali, že se nenarozené miminko podobá svému terminátorskému tatínkovi už teď. "Ta podoba. Úplný Karlos," psal rodičům jeden člověk na Instagramu za druhým.

Mění se mi nálady, přiznala Lela Ceterová

"Touto cestou bych chtěla podpořit každou ženu v období těhotenství," pokračuje příspěvek Lely. "Ne každá z nás prožívá tyto chvíle nejlépe, tělo se mění a pod vlivem hormonů i celý psychický stav. Budoucí maminky prožívají všechno kolem sebe velmi intenzivně a emotivně," napsala Ceterová s tím, že ani ona není výjimkou a nálady se jí střídají jako počasí.

"Každou změnu v těhotenství by si měla každá žena užívat a vytěžit z toho právě to nejkrásnější. Pro naše muže je tahle změna navíc přitažlivá a sexy. Mít doma těhotnou ženu je jen na období devíti měsíců. Milujte své změněné tělo. Některá to zažije třeba jen jednou za život a některé dokonce bohužel nikdy," dodala Lela.

Související články

Další články